Post Reply

Nieaktualne radary

Post by Tobjas
Witam, jechałem teraz trasę nad morze i po drodze zgłosiłem kilka radarów ale są też takie których już nie ma. Chyba ze ta są miejsca częstych kontroli bo znaki w tym miejscu stoją ze np na odcinku 1km może być kontrola. Nie wiem czy zgłaszać takie coś to usunięcia radaru czy zostawić dla bezpieczeństwa bo wiadomo ze jak się słyszy w nawigacji ze za 500m radar to noga leci z gazu. Co zrobić bo na 10radarow faktycznie stały 3 a reszty nie było, nawet atrapy.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times

POSTER_ID:14000834

1

Send a message

Post by Vooytek
Ten drugi usunąłem. Do pierwszego który podałeś nie mam zasięgu.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Tobjas
No wiem o tym ale Waze krzyczy w takim miejscu ze za 500m stoi radar a go akurat nie ma. Ale lepiej to chyba zostawić i niech ludzi tez ostrzega o miejscach częstych kontroli.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by sloniu1978
a nie możecie poprostu wejść do edytora i skasować tych co ich nie ma i Was denerwują?
sloniu1978
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 187
Has thanked: 41 times
Been thanked: 37 times
Send a message

Post by robert_ras
sloniu1978 wrote:a nie możecie poprostu wejść do edytora i skasować tych co ich nie ma i Was denerwują?
Pewnie że można tak zrobić. Tylko po co aplikacja z niedziałająca opcją ?
Jeżeli jest opcja to powinna działać, inaczej aplikacja jest w fazie beta, której nie powinno się wypuszczać na rynek ;)
robert_ras
Posts: 44
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Send a message


Post by Marcin_S
Usunąłem ten który był na Twoim permalinku. (jedyny w polu widzenia jaki tam był)

Pozdrawiam,

Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by Marcin_S
Himst70 wrote:Nie wszystkie mozna bo ktos kto ten radar umiescil mial wyzsza range.
Prosze przede wszystkim zwrocic uwage na ten odcinek. Ktos kto tu ustawil te radary chyba nie pomyslal. Owszem radar jest ale tylko jeden.
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... 197&zoom=4
I pytanie....czy czerwona kropka w edytorze sygnalizuje kierunek robienia zdjec? Bo wiekszosc radarow ciacha fotki od tylu (sam sie o tym przekonalem).
Czy jadąc zgłosiłeś je jako nieaktualne? kilka przejazdów i znikną.

Czerwona kropka wskazuje w którą stronę jedziesz w stosunku do radaru - taka dziwna filozofia.

Jeżeli radar może robić fotki i najeżdżającego i odjeżdżającego muszą być naniesione dwa fotoradary. Żeby można nanieść fotoradar na mapę musi być on zgłoszony przez jadącego, czyli w przypadku tych dwukierunkowych trzeba je zgłaszać dla obu kierunków jazdy.

Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1696
Has thanked: 754 times
Been thanked: 730 times
Send a message

Post by loituma
robert_ras wrote:Pewnie że można tak zrobić. Tylko po co aplikacja z niedziałająca opcją ?
Jeżeli jest opcja to powinna działać, inaczej aplikacja jest w fazie beta, której nie powinno się wypuszczać na rynek ;)
Podejrzewam, że klawisz "nieaktualne" musi kliknąć kilka osób (ile? - nie wiem). Klikanie przez jedną i tą samą osobę nic nie da, nawet jeśli będzie wielokrotne.
Być może jest to takie zabezpieczenie przed dowcipnisiami, którzy mogą złośliwie usuwać z mapy ważne punkty.
loituma
Area Manager
Area Manager
Posts: 342
Has thanked: 9 times
Been thanked: 59 times
Send a message
Cierpię na chroniczny brak czasu...
https://s.waze.tools/c3.png