Post Reply

Coś mi nie gra z poziomami i punktami.

Post by Jacek2000
Od 16.07 mam Area Manager'a, a poziom edytora zatrzymał mi się na drugim pachołku. Nadmieniam, że robiłem wszystko w/g wytycznych na forum. Podobnie mam zastuj w punktach za najlepszy wynik w kraju który miałem dwa razy po koleji (nadmiar wolnego czasu) prawie miesiąc temu. Może podpowiecie co mam zrobić, aby wyrównać zaległości.
Jacek2000
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 543
Has thanked: 85 times
Been thanked: 103 times

POSTER_ID:16936049

1

Send a message

Post by FZ69617
Chyba znów coś nie tak jest z określaniem poziomów edytora.

Od dwóch dni spodziewam się przejścia na L3, a edytor wciąż drugi pachołek mi wyświetla.
Na L2 przeszedłem niezauważalnie i sądziłem, że z L3 będzie tak samo. Na Wiki piszą, że dopiero przejście na L4 wymaga kontaktu z supportem.

Dziwnie też wygląda kwestia punktów ogólnych - edytor i klient twierdzą, że mam ich o ok. 4K więcej niż pokazuje storna dashboardu (co świadczyć mogłoby, że edycji także mam nieco więcej niż widzę...).

Coś się zmieniło w kwestii "awansów" na L3, czy po prostu muszę uzbroić się w cierpliwość?
FZ69617
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 933
Has thanked: 36 times
Been thanked: 236 times
Send a message

Post by FZ69617
mousepl wrote:FZ69617 : Czemu do mnie nie piszesz w tej sprawie? Jutro powinien wskoczyć lvl3.
Dzięki! Wiki nie wspomina o potrzebie kontaktu, więc uznałem, że najpierw zapytam na forum co i jak zanim zacznę innym głowę zawracać...
Może ktoś w przyszłości także taki problem będzie miał i dzięki temu, że zapytałem będzie mógł na forum przeczytać co dalej trzeba w takiej sytuacji robić. :)
Czyż nie taka jest m.in. rola forum?
FZ69617
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 933
Has thanked: 36 times
Been thanked: 236 times
Send a message

Post by FZ69617
oper4 wrote:A jakie są warunki, żeby dostać level 4- bo wtedy zwiększa się obszar możliwy do edycji, tak?
Wyjaśnione we wskazanym już wcześniej Wiki.
Tłumacząc zapisy z tabelki na Wiki musisz mieć 100K edycji i napisać wniosek do supportu (lub lepiej do mousepl :) ).
Z L4 będziesz mógł edytować do 4 mil (~6,44 km) od przejechanych dróg wszystko z blokadami na poziome <= 4.
FZ69617
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 933
Has thanked: 36 times
Been thanked: 236 times
Send a message

Post by GospodinKrasny
Ja mam 13 tyś punktów i poziom 0. Mam napisać gdzieś jakąś specjalną petycję, podanie, dwa zdjęcia, CV.... ?
GospodinKrasny
Posts: 3
Send a message

Post by GospodinKrasny
http://zapodaj.net/c3c6e2142ec23.bmp.html

Rozwiązane zgłoszenia problemów tez mi 0 pokazuje, a troche tego już się nazbierało...
GospodinKrasny
Posts: 3
Send a message

Post by GospodinKrasny
No wlaśnie nie chodzi o lvl (0-6) tylko o coś co nazywają "Ranga" kiedy porownujesz pkt z tygodnia np. lub twoje miejsce w kraju.
GospodinKrasny
Posts: 3
Send a message

Post by Jacek2000
Czyli na maile w sprawie AM odpowiadają, a na zmianę poziomu i punkty trzeba czekać. Trochę to dziwne bo za znajomych punkty dali po kilku godzinach. Może jest to spowodowane zawieruchą jaka u nich w kraju panuje. Szkoda tylko, że nie ma jakiegoś kontaktu na e-maila.
Jacek2000
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 543
Has thanked: 85 times
Been thanked: 103 times
Send a message

Post by Jacek2000
Dzięki za zainteresowanie. U mnie było tak, że z lvl1 na lvl2 wskoczyło z automatu tego samego dnia, i myślałem, że tak samo będzie z lvl2 na lvl3, dlatego wcześniej się nie wychylałem. Nawet myślałeł, że wskoczy po 26k edycji (1k+25k). Poza tym miło jest zaliczyć pkt za pierwsze miejsce w kraju, bo nie często jest nadmiar wolnego czasu.
Jacek2000
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 543
Has thanked: 85 times
Been thanked: 103 times
Send a message

Post by Jacek2000
Rano wskoczył lvl3 i wszystko ok. a na punkty chyba jeszcze poczekam. Dam znać jak dodadzą punkty za 1 miejsce w tygodniu. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam Jacek.
Jacek2000
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 543
Has thanked: 85 times
Been thanked: 103 times
Send a message