Jakiś problem z adresami w aplikacji?
Wygląda na błąd, ale może to jest "current design"
Użytkownik jakiś czas temu zgłaszał niepoprawne położenie adresu Warszawa, Aleja Solidarności 147. Patrzę dziś (po drodze było kilka aktualizacji map) i:
(lokalizacja poprawna)
http://s17.postimg.org/mx4n4edu3/Waze_Live_Map_Solidarnosci147.jpg
http://s28.postimg.org/k064bqai1/Waze_Editor_Solidarnosci147.jpg
Wynik wyszukiwania w aplikacji:
http://s17.postimg.org/x4n6gt023/Waze_App_Waze_Search_Solidarnosci147.jpg
Lokalizacja dla tego wyniku wyszukiwania:
http://s17.postimg.org/gsd4r2lqj/Waze_App_Waze_Solidarnosci147.jpg
Wynik wyszukiwania w aplikacji (Google):
http://s17.postimg.org/ac460zd6z/Waze_App_Google_Search_Solidarnosci147.jpg
Lokalizacja dla tych wyników:
http://s17.postimg.org/ykyoyy2yz/Waze_App_Google1_Solidarnosci147.jpg http://s17.postimg.org/chygvhgnf/Waze_App_Google2_Solidarnosci147.jpg
Było jeszcze jedno, czy dwa zgłoszenia błędnej lokalizacji adresu więc zakładam, że takich sytuacji może być więcej.
Pierwszy wynik z Google jest poprawny, ale to tylko jeden z trzech
Oczywiście założenie jest takie, że Waze powinno pokazywać prawidłowy adres, a nie wspomagać się Googlem tam, gdzie sam ma naniesione adresy.
Użytkownik jakiś czas temu zgłaszał niepoprawne położenie adresu Warszawa, Aleja Solidarności 147. Patrzę dziś (po drodze było kilka aktualizacji map) i:
(lokalizacja poprawna)
http://s17.postimg.org/mx4n4edu3/Waze_Live_Map_Solidarnosci147.jpg
http://s28.postimg.org/k064bqai1/Waze_Editor_Solidarnosci147.jpg
Wynik wyszukiwania w aplikacji:
http://s17.postimg.org/x4n6gt023/Waze_App_Waze_Search_Solidarnosci147.jpg
Lokalizacja dla tego wyniku wyszukiwania:
http://s17.postimg.org/gsd4r2lqj/Waze_App_Waze_Solidarnosci147.jpg
Wynik wyszukiwania w aplikacji (Google):
http://s17.postimg.org/ac460zd6z/Waze_App_Google_Search_Solidarnosci147.jpg
Lokalizacja dla tych wyników:
http://s17.postimg.org/ykyoyy2yz/Waze_App_Google1_Solidarnosci147.jpg http://s17.postimg.org/chygvhgnf/Waze_App_Google2_Solidarnosci147.jpg
Było jeszcze jedno, czy dwa zgłoszenia błędnej lokalizacji adresu więc zakładam, że takich sytuacji może być więcej.
Pierwszy wynik z Google jest poprawny, ale to tylko jeden z trzech
Oczywiście założenie jest takie, że Waze powinno pokazywać prawidłowy adres, a nie wspomagać się Googlem tam, gdzie sam ma naniesione adresy.