Post by zdziczew
Dzisiaj i wczoraj:
Szczecin:
ulice Dąbrowskiego, Powstańców Wlkp., Starkiewicza, Boczna, Połabska, Grudziądzka, św. Józefa, Legnicka, Kolumba, Chmielewskiego, Smolańska, Owocowa, Czarnieckiego, Potulicka, Piekary, Inowrocławska, Dobrzyńska, Kruszwicka, Lubelska, Santocka, Świerczewska, Przybyszewskiego, Krasickiego, Solskiego, Bałuckiego, pl. Jakuba Wujka, Ostrawicka, Szenwalda, Unii Lubelskiej, Reymonta, Mickiewicza, Soplicy, Okrzei, Brzozowskiego, Żołnierska, Żyzna, Ku Słońcu
a także załapał się Mierzyn - ulice Welecka i Długa do Stobna.

Na chwilę mi starczy... :)
zdziczew
Posts: 6
Send a message
Keep up good work!
zdziczew

Post by zdziczew
Cześć,

Nazwę angielską proponuję zostawić jako Stettin, z dwóch powodów:
1. Po angielsku 'Szczecin' to dokładnie to samo czyli 'Szczecin'. Nie ma tu żadnych polskich literek, ani innych cudów. Czyli obcokrajowiec nie będzie miał problemu aby wpisać w Waze 'Szczecin' i na pewno znajdzie nasze miasto. Natomiast wielu Niemców odruchowo będzie wpisywało 'Stettin' (nawet drogowskazy na autostradach tak mają) i nie znajdzie nic, jeśli zmienimy wszystkie nazwy angielskie na 'Szczecin'.
2. Zmiana nazwy byłaby jakąś gigantyczną pracą, niekoniecznie potrzebną. Ulic jest już naprawdę sporo, więc przypuszczam, że musiałby to za nas zrobić support Waze'a.

Reasumując: angielskojęzyczni niech znajdą 'Szczecin', niemieckojęzyczni niech znajdą 'Stettin', a i tak mi się robić nie chce ;P

A co do ulic na południe od Krzywoustego, to jest coraz lepiej. Jest co prawda na mapie wyświetlanych mnóstwo problemów (np. 1 i 6), ale nie są prawdziwe. Ulice są przejezdne, skrzyżowania też, a problemy z mapy nie chcą zniknąć. Ręcznie próbuje robić resolve, ale nie działa.
Brakuje oczywiście jeszcze niektórych ulic, ale pomalutku przybywa tam śladów i od czasu do czasu zaglądam tam i co się da to przerabiam na ulice i skrzyżowania.
zdziczew
Posts: 6
Send a message
Keep up good work!
zdziczew

Post by Ziemas
Czołem

W Waze Ziemas na co dzień Ziemek
Mieszkam w Gryfinie i codziennie dojeżdżam do pracy do Szczecina.
Walcuje głównie w Gryfinie i okolicach jeśli się nadarzy okazja.
Trochę poprawiałem zjazdy przy naszej Autostradzie.
Jeszcze nie do końca wszystko czuję ale staram się aby wszystko było OK.

Wiem, wiem, budynek ZUS'u troszkę mi nie wyszedł :oops: chodź naprawdę się mocno do niego przyłożyłem.

Pozdrawiam
Ziemas
Ziemas
Posts: 8
Send a message

Poland
Gryfino Area Manager
Ziemas

Post by Ziemas
Strasznie mnie wpieniało że trasę z Gryfina do Szczecina pokazuje mi przez Niemcownie pomimo remontu mostu nad Odrą.... :x
Poczytałem trochę doku...
Zatem oficjalnie:
Most nad Odrą na drodze numer 120 został zamknięty. [No entrance]
Ziemas
Posts: 8
Send a message

Poland
Gryfino Area Manager
Ziemas

Post by Ziemas
Czołem

Proszę o pomoc w rozwiązaniu poniższego problemu
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... =144868497

Na głównej drodze ponakładane są ulice. Krzyżówka jest "dziwnie przesunięta"
Ni jak nie mogę tego wyprostować zarówno w starym jak i nowym edytorze.
Problem jest w obszarze w którym mam AM ale i tak każda próba zapisania poprawionych dróg kończy się ERROR'em :( :( :(
Ziemas
Posts: 8
Send a message

Poland
Gryfino Area Manager
Ziemas