Post by mousepl
wroSlaw, czy jesteś w stanie wysłać logi i zrzuty ekranu przy wysyłaniu raportu i komunikacie odmownym?
Jeśli tak, to włącz debug mode (https://wiki.waze.com/wiki/Turn_on_debug_mode), strzel kilka fotek, wyślij logi z klienta i dodatkowo wyślij zdjęcia do Noam'a, wraz z informacją (datą i godziną) kiedy wysłałeś logi.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message


Post by mousepl
Możecie wrócić do tematu? Specjalnie tu zerkam co godzinę, żeby być na bieżąco z problemem blokady a tu całkiem inny temat dyskusji.
Zalozcie nowy temat i tam dyskutujcie na temat odejścia wlodek76.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Rozpierducha niezła...
Zgłoszone, czekamy na odpowiedź.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
wroSlaw, puszczaj zgłoszenia i daj znać czy działa.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Fajnie słyszeć dobre wieści. Przepraszam, ze tak długo to trwało, ale napotkali jakiś problem i sami pracowali nad tym dlaczego to dalej nie działa.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Poszło. Daj znać jak wskoczysz na ranking. Jak do niedzieli nic się nie zmieni to napisz do mnie.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by Tobjas
Przecież wiadomo ze chodzi im i reklamę. Bo speedtrans to raczej nazwa firmy. Ale mogli by każdemu kierowcy założyć oddzielne konto i wtedy niech jeżdżą. Dla nas lepiej bo nawet sama swoją jazda zawsze coś tam poprawia na mapie.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
brtszk wrote: Marketingowcem nie jestem :mrgreen: ale jaki może być potencjalny zysk PRowy z faktu znajdowania się na pierwszym miejscu listy użytkowników w (przepraszam) jakiejś nawigacji?
A no taki ze ludzki mózg zapamiętuje te rzeczy które rzucają się z na pierwszy rzut oka. Jeżeli to nazwa firmy to ma w tym interes bo jest na pierwszym miejscu. Zauważ że każdy teraz pamięta ze na pierwszym jest speedtrans a wcześniej był ktoś inny który prawdopodobnie zmienił nazwę na speedtrans. Nie wiem jak Ty ale ja jak spojrzałem na ta listę to zapamiętałem kto jest na pierwszym miejscu ale już bladego pojęcia nie mam kto jest na 3 4 czy 9. Jest to nawigacja dla kierowców wiec jakiś kierowca potencjalnie może zainteresować się firma transportowa.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Jak macie jakiś kontakt do wlodka do piszcie do niego, dzwońcie cokolwiek żeby tylko wrócił :( Nie może tak być ze tacy ludzie od nas odchodzą. Jak się dowiedziałem to aż mi się odechciewa robić jakąkolwiek edycję :( A tak bardzo byłem Ciekaw nowego pomysłu Wlodka z prezentacją zmian na mapie. Spróbujcie go jakoś namówić żeby wrócił.

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message