Post Reply

Blokada - Ranking 0

Post by wroSlaw
Od pewnego czasu w rankingu jestem na miejscu 0. Okazało się że nie mogę wysyłać zgłoszeń o zagrożeniu na drodze. Sprawa została już wyjaśniona że zostałem zablokowany przez system. viewtopic.php?f=73&t=79698&start=80#p874549
W najbliższych dniach mam być odblokowany przez centralę. Ciekawy jestem ilu użytkowników zostało zablokowanych, z jakiego powodu i czy poczuwają się do winy.
kolejno odlicz :)
Ja będę 1
powód "massive amount of reports" Czyli wysyłanie (nadmiaru) raportów jest karane
Nie widzę w tym żadnej swojej winy. Zgłaszane raporty były uzasadnione.
Niestety Centrala nie udziela wykazu, ani ilości zgłoszonych raportów do których mają jakiekolwiek zarzuty. Czy to nie działa na niekorzyść społeczności Waze i nie stracimy przez to użytkowników? Nie zawsze chodzi tu o punktację, ale o sam fakt blokowania uczciwych użytkowników. Dlaczego nikt nie przyjrzy się użytkownikom którzy nabijają po kilkadziesiąt tysięcy punktów tygodniowo? Czy ktoś mi może wytłumaczyć jak zrobić to uczciwie bez przekrętów?
Pozdrawiam Sławek
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times

POSTER_ID:12232748

1

Send a message

Post by wroSlaw
U mnie punkty cały czas wzrastały ale rank był 0. Teraz rank wskoczył ale raportów nadal nie mogę zgłaszać, masakra. Mam wrażenie że uczą się jak napisać program. Wiem że to nie jest łatwe, ale ciągle są jakieś problemy.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
Ja punkty mam odblokowane od wczoraj, ale zagrożeń nadal nie mogę zgłaszać. Może teraz muszę odczekać 2-3 dni.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
:) Dojechałem do Krakowa i nadal nie działa. Nadal mam rank. 0 i nie mogę zgłaszać nic poza cenami paliw. Na pytanie przez aplikację czy stoję w korku po mojej odpowiedzi dostaję informacje że nie mogę wysyłac raportów. Na zaczepki (trąbienie) nie mogę odpowiedzieć. Straszna kicha. Zastanawiam się czy tu nie jest problem w tym że dawno temu przypadkowo powstało drugie konto (Serwer US) na którym mam chyba 13 pkt. (troszczekę wzrasta prawdopodobnie za posty na forum) Jak łączę swoje konto z facebookiem to system pyta na które konto chcę się zalogować. Jak mogę usunąć niepotrzebne konto żeby nie skasowac przypadkowo aktualnego?
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
mousepl wrote:Dziwne, bo Noam pisał, że cię odblokował 24.08.2014... Wysłano zapytanie.
Dzięki :)
Koniec wakacji i może być duży ruch, a ja jutro jadę do Krakowa i wracam w niedzielę. Jak tak dalej pójdzie to przesiądę się na yanosika za którym nie przepadam :)
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
Czwartek się kończy, a ja nadal jestem zablokowany. Nie mogę zgłaszać zagrożeń chociaż to sama aplikacja pytała mnie czy stoję w korku. Zastanawiam się czy tylko dwie osoby zostały zablokowane? Nikt więcej się nie chce przyznać :). Źle się dzieje w tym "naszym" Waze.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by Vooytek
Przytoczyłbym całą wypowiedź Włodka, ale prywatnych wiadomości nie cytuje się publicznie, także nie mogę.
To jest naprawdę ogromna strata, bo głównie on wstawiał wszystkie blokady i edytował sporo, nie tylko w mojej okolicy.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Jarek,
Włodek skasował konto permanentnie, bo dostawał szału z tym WME i podejściem Waze. Przynajmniej taki powód przekazał kilku osobom :/

Nawet pogawędkę masz zablokowaną? Co to ma niby na celu?
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Na szczęście korek wykrywa automatycznie, może dzięki temu poprowadzi innych dookoła?
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Oczywiście że nie. Na pewno nie może kilka osób korzystać z jednego konta -.- To by nie miało żadnego sensu...
Podobno już byli zbanowani?
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)