Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Vooytek
A to ja zawsze uchodzę za ogromną marudę i ciągle ponoć narzekam.

Natomiast, jak już chyba gdzieś wspominałem, ten edytor jest naprawdę świetny. Jeśli się nie bawiło w OSM ani Mapy Google, to zachęcam spróbować. Po 5 minutach będziesz miał dość.

Edytor działa bardzo szybko, jest przejrzysty, nie jest niepotrzebnie skomplikowany, wszystkie opcje są dostępne "na wierzchu", a pracę ułatwiają dodatkowe pluginy :)

Moje jedyne w zasadzie zastrzeżenia dotyczą serwerów. Tak jak wymieniono powyżej - zdarza się mocne zamulenie, nie pojawiają się drogi, zapisuje 5 minut. Jednak to tylko chwilowe mankamenty. Fakt, że przy edytowaniu geometrii rzeki w 26 punktach nie chciało mi zapisać przez błąd, ale przy drogach tak nie bywa, a to podstawa edycji.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Poza tym, skoro już mówisz o jakichś tam braku zmian, których ja nie widzę (może już się naprawiło? Nie będę klikał każdego segmentu, żeby sprawdzić nr 261959330. Zaznaczaj go i wtedy rób permalink :) ), to może zrób to poprawnie? Widzisz na LiveMap taką ulicę z ciemną obwódką? To jest poziom 1 zamiast Ground. Ja mostu nie widzę. Popraw tam ;)

I jak tam gdzieś mieszkasz, to zadbaj o dodatkowe szczegóły - na przykład oznacz to boisko w pobliżu. Zawsze coś :)

A fakt jest taki, że coś rzeczywiście się działo i nie wiem czy dalej tak nie jest. Na przykład tutaj:
https://www.waze.com/livemap?zoom=16&la ... n=16.86384
Na największych 2 poziomach przybliżenia jest wciąż Boczna, sprzed 1 września. A na trzecim poziomie jest już poprawnie Klinkierowa.

I to nie jest kilkuletni program jak wspomniałeś wcześniej, tylko pewnie najwyżej 2 letni (strzelam). Cały czas się rozwija, więc nie jest tak źle. Ma błędy jak każdy edytor, ale trzeba to znieść. A skoro jesteś programistą, możesz pomóc sobie i nam, robiąc jakiś skrypcik z funkcjami o których wspominasz i będzie świetnie ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)