Post by Vooytek
Mogę Ci pokazać przykłady, gdzie też będzie katastrofa :/
To akurat jakieś 50m od mojego bloku, więc zawsze testuję pierwsze :D

Spójrzmy na Auchan Komorniki:


Od strony Poznania/Lubonia to jeszcze nie taka masakra, bo ktoś ogarnięty odbije w prawo do ronda, choć i tak powinno prowadzić inaczej moim zdaniem.

A teraz od Komornik (narysowałem strzałeczki dla jasności, bo w apce takich szczegółów nie będzie widać):
http://i.imgur.com/Vx4wMHTl.jpg
Czerwona to trasa z Waze, zielona to prawidłowy dojazd od pewnego momentu.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Nie nie nie Jarku, to jest zupełnie inna sprawa :)

To dotyczy czegoś innego. O co chodzi, już tłumaczę ^^

Jak dodajesz numery domów do ulicy, to (nie wiem jak jest aktualnie) jak po jednej stronie dodawało się na przykład numer 1, to WME pozwalało na wprowadzanie po jednej stronie numerów nieparzystych, a po drugiej parzystych -.-
Nie można było stosować numeracji naprzemiennej. Na przykład tutaj dodałem 1, więc wszystkie parzyste obok, musiałem wymusić. Teraz już chyba tak nie jest, ale nie sprawdzałem.

Miałem właśnie taki problem, ale jak zostałem AM (czyli działa to od 3+), to mogłem "wymuszać" numery w dowolnym miejscu, poza ich ciągiem. Bo domyślnie, musiały być rosnąco. Nie mogłeś wcisnąć 54 między 60 a 75.

Forced to właśnie oznaczenie tego wymuszonego przez kogoś numeru.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Nie wiem czy kolega wspomniany przez Ciebie w ogóle czyta posty, ale miejmy nadzieję że tak :)

A przesuwanie tego punktu w edytorze absolutnie nic nie zmienia, dopóki jest wpisany adres z nazwą ulicy. Widać to na moim screenie w drugim poście. Wskaźnik jest w miejscu tej flagi, a prowadzi na ulicę Sikorskiego, bo adres Biedronki to numer 44 na tej ulicy.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
PW raczej mało kto odczytuje. Jeśli nie wchodzi na forum, to ciężko się skontaktować. Robienie lasu z napisem zapraszamy na forum itp., też nie zadziałało jak próbowałem.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)