Post by Vooytek
Poprawiłem to nieszczęsne "wygrać", które wisi tak od 2 lat. Ktoś miał się tym zająć i niestety zapomniał :/

Jakby ktoś nie wiedział o czym mówię:
Wybieramy punkt na mapie, ustawiamy jako punkt startowy i właśnie wtedy pojawia się "Powinieneś teraz szukać i wygrać cel podróży" (mniej więcej). Zmieniłem na "Powinieneś teraz znaleźć i wybrać cel podróży".
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Tak. Na Xperii S trzeba przewinąć. Jest po prostu więcej teraz tych ikonek, a wielkość całej ramki pozostała taka sama, dlatego niektóre są ukryte niżej.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Nie. Takiego błędu nie mam. Pojawia się tylko, gdy w ogóle nie mam pozycji, czyli wtedy kiedy powinno.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Telefony z 512MB będą mieć teraz już spore problemy z działaniem aplikacji. Przecież to skrajnie niska wartość jeśli chodzi o Androida, więc nie można oczekiwać że wszystko będzie śmigać. Mi zdarzają się zamulenia na 1GB, a zamknąć też się raz na 100 potrafi. To zapewne kwestia niestabilnego CM, ale mimo wszystko...
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Nie dyskutujmy o tym, czy Android jest gorzej zoptymalizowany od iOS. Bo po prostu taki jest fakt. A dlaczego? Nie znam się za dobrze, ale wszyscy wiedzą że modeli z Androidem są tysiące. A iPhone/iPod/iPad to wciąż mniej. I to znacznie. Apple sobie to ładnie zrobiło, bo oni robią te telefony. A Android nigdy nie będzie miał dobrej optymalizacji, skoro jest taki szeroki wybór urządzeń :)

No Facebook to podstawa. Od razu trzeba się tego pozbyć. Nawet ta wersja w przeglądarce muli...
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by wroSlaw
LukaszRSL wrote:W tej nowej wersji nie widzi stacji benzynowych przy próbie aktualizacji ceny. Przynajmniej u mnie od 2 dni nie mogę nic zmienić bo stojąc obok stacji Waze twierdzi że nie ma nic w pobliżu.
Potwierdzam. w pobliżu stacji nie może znaleźć ale w większej odległości czasami znajduje.
Problem jest też z wprowadzaniem danych z aplikacji (godziny otwarcia, brak opcji całą dobę i brak okienka ulica danego obiektu jest tylko nr). Jeszcze to dokładnie sprawdzę.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message