Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by psciborek
mto6 wrote:
psciborek wrote:Hmmm... Właśnie zajrzałem do Transifex'a i dalej było "Informacje o programie". Zmieniłem na "Informacje i uwagi" jak zasugerował mto6: https://www.transifex.com/projects/p/wa ... _/30590406
Napisałem, że nie chodzi o napis "Informacje o programie", lecz "O programie".
Tak tak - już ogarnąłem, że to nie ten string i odkręciłem ;) Przepraszam za zamieszanie...

Pozdrawiam,
Patryk
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by psciborek
To ja właśnie znalazłem: "Can't find selected location" przetłumaczone jako "Nie mogę znaleźć wygranej lokalizacji" ;) Poprawione.

Pozdrawiam,
Patryk
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by tkr85
mendofonick wrote:Huawei Y530.
512MB RAMu, cieniutko (choć mi tam wystarczy), może go Android sam zamyka bo potrzebuje pamięci na inną aplikację, np. na najbardziej łasego ze wszystkich znanych mi aplikacji czyli facebooka ?
Zamykanie "niepotrzebnych" aplikacji samoczynnie jak jest zapotrzebowanie na pamięć ram to naormalne zachowanie androida, choć nie wiem czy Waze czasem nie powienien się przed tym bronić, tym bardziej że jest aplikacją "na wierzchu" a więc o dużym priorytecie.
Jeżeli masz podejżenia że jednak coś nie tak jest z Waze to myślę że developerzy ucieszą się z przesłanych logów.
tkr85
Area Manager
Area Manager
Posts: 161
Has thanked: 42 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by Tobjas
Zawsze mówiłem że na iOS wszystkie aplikacje są lepiej dopracowane.

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
Prędzej to wina androida a nie ramu. Mi wcześniej smigalo na iOS konkretnie iPhone 3gs a jak wiadomo wypasionych bebechow to on nie ma a i tak wszystko smigalo lepiej niż np galaxy s3 mojego znajomego. Mam teraz androida ale wziąłem go ze względu na nakładkę HTC sense bo jest według mnie bardzo stabilna. Nie wiem jak jest w Huawei ale szukałbym problemu w systemie a nie w aplikacji Waze. Facebooka też wyłączyłem bo był jako czołowy program w drenowaniu baterii, procesora i ramu.

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Vooytek
Nowości, więc mogę podrzucić screena czegoś co mi się bardzo podoba:


Szczegóły, jak godziny otwarcia czy Usługi są chyba dodawane na żywo, bo zmiany robiłem wczoraj wieczorem :)

Możemy powiększyć mapę, sprawdzić gdzie to dokładnie jest, a potem chwycić za ten znacznik w prostokącie i wyciągnąć w górę tą szufladkę z informacjami. Niżej (nie zmieściło się na jednym screenie) jest też możliwość Zaproponowania zmian. Bardzo ładnie rozwiązane.

I tutaj ze zdjęciem, które zatwierdziłem kilkanaście minut temu i danymi dodanymi w tym samym czasie (ulica i numer też od razu się dodają):


Na zdjęcie można kliknąć i pojawia się oczywiście większe :)


To już się chyba nie naprawi? Wiadomość jest raczej jednorazowa czy otwiera się za każdym razem z jakiegoś uaktualnianego linku? Bo mamy literówki, jedna jest aż nazbyt widoczna :c
(tak, ja na to zwracam uwagę, wy nie :D ale ktoś "obcy" też może patrzeć jak ja, że powinno być profesjonalnie i 5 razy sprawdzone. Nie musi wiedzieć że użytkownicy to tłumaczą z własnej woli, bo tak samo myślą o mapach, że ktoś je robił i są dziurawe, a nie że my je wciąż tworzymy :/)

Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
A to już kompletna przeginka...

To jest w opcjach, jako About & Notices. A więc "O programie". Więc jak sobie wyobrażają, że teraz wstawią ten sam ciąg w opisie miejsca i będzie dobrze? Ewentualnie nie znalazłem tego w plikach. Tylko to jedno "about" wyłapałem i niestety tak to wygląda. Ciężko będzie to naprawić raczej.




@TCholewa, edytowałem Biedronkę tak jak sugerowałeś, ale znacznik był w miejscu flagi, czyli dobrze. Przesunąłem kawałeczek ten znacznik. Później zaakceptowałem zmiany w edytorze i w aplikacji pojawiła się strona www, ale znacznik jest dokładnie w tym samym miejscu co wcześniej (w miejscu ustawionym w edytorze), a nawi dalej źle prowadzi. To znaczy, tutaj to żaden problem, bo się nie zgubimy, ale mimo wszystko.


:D

Tak trudno zaimplementować odmiany dla pewnych języków? Punkt/Punkty/Punktów. A po angielsku i tak będzie Point/Points/Points.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Na szczęście w Sklepie Play zgarniamy teraz tylko 5-gwiazdkowe opinie, a nie słabe jak dawniej :)

Widziałem ten Twój post przecież... Edytowałeś go? Bo pisaliśmy o tych ekspresówkach i to w końcu zmieniłem z tego co kojarzę. Sam już nie wiem jak mógłbym nie zauważyć początku posta o tym "About...".
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Uhh... Nie wiem które pliki oni przeglądają. Myślałem że to automatycznie pobiera te zmienione frazy, a najwyraźniej nie. Błędy mogą w takim razie czekać miesiącami.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
No ciekawe że tak często to zmieniają...
Coś dzisiaj sprawdzę, jak wrócę z uczelni.

Ja o tych stacjach nic nie wiem, ale sprawdzę po drodze jak u mnie. Na blogu jest komunikat, teraz się skapnęli ;)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)