Post Reply

Filozoficzne -- co dalej?

Post by siwa
To ja trochę ponarzekam.
Korona -- checked
Cukierki -- checked (no dobra, jeszcze 50 map requestów, ale robię, robię)
I co dalej, ósma klaso?
Nudnawo się robi. Mamy społecznościową nawigację i tyle zabawy?
Nawigację mam i przyznam, że do jeżdżenia po Polsce C wolę Automapę, a w Waze mogę tylko kilka dróg wbić.
Wazerów w PL na tyle mało, że informacji o korkach w miastach live praktycznie nie ma. W wakacje miałam okazję się przekonać we Francji, że nie tylko pokazuje korki, ale też czasy przejazdów od kilku/nastu wazerów. Do tego ludzie informują gdzie na autostradzie korek się kończy, więc warto wozić kogoś kto mówi w lokalnym narzeczu ;) Faktycznie zabawa się robi jak wazerów jest dużo. (Ewangelizujmy ;)

I tak się zastanawiam jak dalej można to globalnie pociągnąć, bo elementy "grywalizacji" właśnie im się wyczerpują. Ekstra bonusy (ciasteczka etc.) przestały się pojawiać. Dobic do korony jest w sumie łatwo (jedne dobre wakacje z lokalną kartą SIM to załatwiają).

Żeby nie było -- jestem absolutną fanką waze'a i moje narzekanie wynika raczej z pokładanych nadziei, niż z malkontenctwa i ciekawa jestem Waszych opinii.

siwa
siwa
Posts: 10
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:355325

1

Send a message
Last edited by siwa on Tue Aug 23, 2011 3:33 pm, edited 1 time in total.

Post by noobek
Podzielam twoje odczucia, choć dopiero mieczyk przy boku.

Ja generalnie poruszam się w rejonie woj. mazowieckiego w dużej części w Wawie, więc braki dróg tak bardzo mnie nie dotykają. W nav mam wprowadzone kilkadziesiąt punktów między którymi się poruszam i dla waze pozostawiam decyzję, którędy przejechać dany odcinek.

I to co najbardziej mnie cieszy to sytuacja w której waze wskaże nową dla mnie drogę z punktu A do B. A jeszcze jest sympatycznie gdy z A do B drogi są inne w zależności od pory dnia. I dla mnie to jest największa wartość tego projektu.

Cukierki czy mufinki, piłki itp gadżety są bardzo miłym dodatkiem. Rywalizacja także bardzo motywuje, ale fajnie byłoby aby np. top3 lub top10 z miesiąca mogliby otrzymać jakiś drobiazg od producenta, choćby zawieszkę śmierdzącą na lusterko, naklejkę promującą na szybę czy tył samochodu.
Szkoda także, że z zrezygnowali z takich projektów jak podczas mistrzostw świata ze zbieraniem piłek. Ale teraz mają nie małe problemy w ogóle aby to działało.
noobek
Posts: 691
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times
Send a message
CM-Polska
Strona Startowa Polskiej Społeczności Waze
http://www.waze.com.pl