Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by mousepl
Zapparena został zablokowany i po tym (po jakimś czasie) się odezwał z prośba o odblokowanie konta. Napisał, że się poprawi i go odblokowaliśmy.
Tak, jak pisałem wcześniej: widzicie rażące błędy użytkownika? Błędy się powtarzają? Napisz do mnie PW z przykładowymi permlinkami (w miarę świeżymi ofc ;) ) i jego nickiem to go zablokuję. Nie będziemy czekać, aż zepsuje wszystko, bo inni nie lubią jeździć polami lub nadkładać drogi...
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by noobek
Wysyłałem PM temu użytkownikowi:
Sep 01, 2014 i
Oct 20, 2014
Oba PM nie zostały odebrane.
noobek
Posts: 691
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times
Send a message
CM-Polska
Strona Startowa Polskiej Społeczności Waze
http://www.waze.com.pl

Post by psciborek
Problem z nieodebranymi wiadomościami jest taki, że użytkownik nie ma obowiązku podawania adresu e-mail. Jeżeli nie poda to nie ma sposobu na powiadomienie go, że ma nowego PMa na forum. Więc jest możliwe, że taki delikwent pasuje nieświadomie aż do momentu dostania bana.

Pozdrawiam,
Patryk
psciborek
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 600
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Send a message

Post by Tobjas
Ja też miałem takiego delikwenta gdzie zablokował wszystkie skrzyżowania w dużym mieście a w zasadzie w dwóch, pisałem do niego ale nie było odzewu. Naprawiłem jego błędy a teraz widzę jego edycje i już są poprawne :) Może tacy uczą się na robieniu naprawdę dużych błędów :)

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Vooytek
Niestety, też wysyłałem wiadomości do kogoś tam i nic z tego. Jeden, który mieszał w Śremie (na razie spokój), ma nawet post w wątku powitalnym, a nie odpisał. Prosiłem go jedynie o zainstalowanie Validatora.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
No ale co ja na to poradzę. Jeśli nie ma dobrego systemu skontaktowania się z taką osobą, czyli info o PM wyświetlone w aplikacji, to nie ma innej możliwości niż blokada. Jak zechce, to łaskawie Nas odwiedzi :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)