Ta sama ulica - dwa różne miasta i dwie różne nazwy
Przyznam, że trochę zgłupiałem edytując na granicy Zabrza i Rudy Śląskiej i nie wiem co zrobić z tym przypadkiem. Ta sama ulica we fragmencie ok 500m ma dwie różne nazwy. W Rudzie Śląskiej nazywa się "Na Piaski" a w Zabrzu na nazwę "Łużycka". Teren Zabrza jest położony po północnej stronie a Rudy Śl. po południowej. Numeracja domów po południowej stronie w Rudzie Śl. to ulica "Na Piaski" a numeracja domów po północnej - stronie to ul. Łużycka w Zabrzu.
Numerów domów jest mniej więcej tyle samo po jednej i drugiej stronie.
Można nadać nazwę ulicy i miasta jako alternatywną tyle, że wtedy jedna z nich nie będzie wyświetlana na mapie. Czy istnieje może jakieś rozwiązanie, żeby obydwie były wyświetlane ale żeby nie zakłócało to możliwości wyszukiwania ulicy i numerów domów?
Dotyczy to tych segmentów:
ID: 206227265
ID: 268713470
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... ,206227265
Numerów domów jest mniej więcej tyle samo po jednej i drugiej stronie.
Można nadać nazwę ulicy i miasta jako alternatywną tyle, że wtedy jedna z nich nie będzie wyświetlana na mapie. Czy istnieje może jakieś rozwiązanie, żeby obydwie były wyświetlane ale żeby nie zakłócało to możliwości wyszukiwania ulicy i numerów domów?
Dotyczy to tych segmentów:
ID: 206227265
ID: 268713470
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... ,206227265
Re: Ta sama ulica - dwa różne miasta i dwie różne nazwy