Papyrus / stary cartouche

[ img ]

Moderators: mousepl, redviper26

Papyrus / stary cartouche

Postby h_udy » Tue Sep 20, 2011 10:30 am

Hej, chyba stary cartouche został zastąpiony papyrusem, przynajmniej znajduje się on pod linkiem starego cartouche. Papyrus nie jest jeszcze w pełni funkcjonalny (z tego co wyczytałem) a czy ktoś nie wie jak się dostać na starą wersję cartouche? jaki jest link? (chyba że tylko u mnie pod adresem world.waze.com/cartouche znajduje się papyrus..)
Last edited by h_udy on Tue Sep 20, 2011 10:57 am, edited 1 time in total.
Katowice/Poland MA
Samsung Galaxy Spica GT-I5700
Android 2.2.3 i570EXXJD1 SGM-froyo-BETA6.3
h_udy

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Papyrus / stary cartouche

Postby p_no » Tue Sep 20, 2011 10:40 am

p_no

Postby h_udy » Tue Sep 20, 2011 10:48 am

dzieeeeki.. bo myślałem że u mnie coś nie tak.. Kliknąłem sobie w link do nowego edytora żeby tylko sprawdzić jak wygląda.. i nie mogłem już wrócić :]

Jak dla mnie na razie papyrus to żenada. Próbowałem coś edytować to mi pisał że nie może nic zapisać. Mogliby to na razie wrzucić gdzieś równolegle a nie tak od razu na stół. Wiele osób się pewnie zniechęci.
Katowice/Poland MA
h_udy

Postby p_no » Tue Sep 20, 2011 10:54 am

h_udy wrote:Wiele osób się pewnie zniechęci.

biorąc pod uwagę wszystko co aktualnie się dzieje, mam wrażenie że taki właśnie jest cel ;)
p_no

Postby Krzysztof1964 » Tue Sep 20, 2011 7:07 pm

Widzieliście w nowym papirusie warstwę "editable areas"? Masakra. Teoretycznie pokazuje wszystkie podróże danego użytkownika wyznaczając obszar edycyjny z jakimś tam marginesem kilku kilometrów w prawo i w lewo od przejechanej ścieżki. W praktyce wygląda na to, że Waze pogubił wiele moich podróży i efekt jest taki, że w tej chwili nie mam dostępu do edycji wielu dróg, miasteczek i wsi, które byłem przewalcowałem od zera lub w znacznej części. Na szczęście jest jeszcze stary cartouche ale jak długo?
[ img ]
Country Manager Poland
Krzysztof1964
Country Manager
Country Manager

Has thanked: 39 times
Been thanked: 38 times

Postby noobek » Tue Sep 20, 2011 7:54 pm

Mam wrażenie że coraz to mniej osób korzysta z Waze. A ostanie ruchy z papyrusem dodatkowo i mnie zniechęcają. Choćby praca na węzłach, gdzie tworzenie węzła generuje potrzebę klikania 12 strzałek, albo węzła i allow all. Co jeszcze nie jest najgorsze. Większym dla mnie problemem jest to, że po zapisaniu zmian, po chwili te zmiany nie są widoczne i do końca nie wiesz czy ten węzeł już edytowałeś czy nie :(
Wszyscy tutaj jesteśmy by coś wspólnie stworzyć, a nie walczyć z problemami dostawcy usług.
Jako ciekawostkę podrzucam mój edit area na terenie wrocławia :mrgreen: A przejechałem te miasto wielokrotnie z włączoną Waze od południa na północ i ws-zach.
Attachments
wro.JPG
(85.69 KiB) Downloaded 487 times
CM-Polska
Strona Startowa Polskiej Społeczności Waze
http://www.waze.com.pl
noobek

Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times

Postby mousepl » Tue Sep 20, 2011 9:44 pm

h_udy: przecież Papyrus był od dłuższego czasu równolegle - viewforum.php?f=186 - pod innym adresem no i w Cartouche u góry był napis "Try our new editor bla bla...".
Co do edycji to jest masakra, nic nie pomaga. Parokrotne odświeżanie aby się drogi pokazały lub po edycji, nie wszystko jest jasne i czytelne. Baj de łej jak się robi ronda?
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1 time
Been thanked: 915 times

Postby rlpl » Tue Sep 20, 2011 9:47 pm

Jeśli macie na myśli, że przejechaliście jakieś miejsce więcej niż miesiąc temu i nie macie uprawnień, to jest to normalne. Uprawnienia macie tam, gdzie macie punkty GPS, a te znikają po ok. miesiącu i uprawnienia razem z nimi. Jeśli chodzi o drogi przejechane w sierpniu po awarii, to owszem, waze zgubił część dróg, a do części nie przyznał punktów GPS i uprawnień. Jest to ich błąd, ale wygląda na to, że nic z tym nie zrobią. Natomiast jeśli gdzieś nie macie uprawnień w Papyrusie, a macie w Cartouche, to... to nie wiem. :)
My previous login name was rl_pl.
rlpl

Been thanked: 1 time

Postby h_udy » Wed Sep 21, 2011 5:59 am

mousepl wrote:h_udy: przecież Papyrus był od dłuższego czasu równolegle - viewforum.php?f=186 - pod innym adresem no i w Cartouche u góry był napis "Try our new editor bla bla...".

wiem wiem.. ale tak się śmiesznie przytrafiło że właśnie jak chciałem zobaczyć co to jest i kliknąłem w link, oni podmienili adresy i jak chciałem wrócić to nie mogłem :] myślałem ze coś mi się z kontem powiązało np. domyślny edytor :D
Katowice/Poland MA
h_udy

Postby wampcia » Wed Sep 21, 2011 3:50 pm

Dla mnie ten cały pairus to jakaś kosmiczna pomyłka i to pomyłka częsciowo niekompatybilna z kartuszem min w kwestii przepuszczalności skrzyżowań. Ciekawe co dalej będzie :)
Fuck you waze/google motherfuckers !
wampcia

Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Return to Poland