Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

nowy cartouche ... domyślna lokalizacja ?

Post by p_no
Witam.
Czy w nowym edytorze jest jakaś opcja odnośnie domyślnej lokalizacji ?
Co edytuję drogę to w domyśle ustawia mi "Italy", w efekcie droga przedstawia się jako cieńka czerwona linia. Po prawidłowym ustawieniu danych adresowych, wszystko wraca do normy, ale trochę to upierdliwe ...
p_no
Posts: 91

POSTER_ID:2447465

1

Send a message

Post by artstarz
no właśnie, miałem o to samo pytać bo to irytujące..
i jeszcze jedno pytanko - nie mogę znaleźć skrótów klawiszowych do tego nowego edytora- konkretnie chodzi mi o zaznaczenie pierwszego i ostatniego odcinka - i połączenie wszystkich pomiędzy tymi zaznaczonymi.. jest M - pozwalające na zaznaczanie wielu odcinków a jaki (i czy) jest w ogóle taka możliwość w nowym edytorze - póki stary działa to tam bez problemu ale jak wyłączą to będzie kicha..
artstarz
Posts: 3
Send a message

Post by pilifs
artstarz wrote:no właśnie, miałem o to samo pytać bo to irytujące..
i jeszcze jedno pytanko - nie mogę znaleźć skrótów klawiszowych do tego nowego edytora- konkretnie chodzi mi o zaznaczenie pierwszego i ostatniego odcinka - i połączenie wszystkich pomiędzy tymi zaznaczonymi.. jest M - pozwalające na zaznaczanie wielu odcinków a jaki (i czy) jest w ogóle taka możliwość w nowym edytorze - póki stary działa to tam bez problemu ale jak wyłączą to będzie kicha..
A widziałeś to?: http://world.waze.com/forum/viewtopic.p ... 1c2#p90296
pilifs
Posts: 4
Send a message