Znikające punkty i drogi z mapy
Mam pytanie czy da się sprawdzić dlaczego z Placu Moniuszki w Koziegłowach poznikały POI,
zniknęła też uliczka którą zaznaczyłem w tym linku.
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... =272663764
Jakiś miesiąc-dwa temu dodawałem tu bankomaty, apteki, urząd miasta/gminy, żabkę.
Do żabki dodałem też zdjęcie gdy zawitałem tam przejazdem, i do bankomatu ING też dodałem zdjęcie.
Dzisiaj nie było śladu po tym, dodałem wszystko od nowa.
---- EDIT -------
zniknęła też Biedronka w Koziegłowach, na 100% ją dodawałem, dziś musiałem dodać jeszcze raz:
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... 72.4214965
zniknęła też uliczka którą zaznaczyłem w tym linku.
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... =272663764
Jakiś miesiąc-dwa temu dodawałem tu bankomaty, apteki, urząd miasta/gminy, żabkę.
Do żabki dodałem też zdjęcie gdy zawitałem tam przejazdem, i do bankomatu ING też dodałem zdjęcie.
Dzisiaj nie było śladu po tym, dodałem wszystko od nowa.
---- EDIT -------
zniknęła też Biedronka w Koziegłowach, na 100% ją dodawałem, dziś musiałem dodać jeszcze raz:
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... 72.4214965
Re: Znikające punkty i drogi z mapy