Kielce i okolice

[ img ]

Moderators: redviper26, mousepl

Re: Kielce i okolice

Postby MarcinHappy » Tue Dec 06, 2011 1:50 pm

Z Czarnowskiej narysowałem dwie jednokierunkowe drogi, bo aby wjechać na rondo trzeba się ustawić na lewym pasie, a żeby jechać do IX wieków Kielc na prawym. Wcześniej wskazówki głosowe były bardzo nie jasne ;)
Przy przejeżdżaniu przez skrzyżowanie z Paderewskiego nie powinien podawać żadnych informacji, bo tam możliwość wjazdu z ronda i Czarnowskiej ma tylko "komunikacja zbiorowa". Kiedyś wprowadzałem tam więcej zmian, ale nie wszystkie zostały zapisane, a nie miałem ostatnio czasu, żeby zrobić je od nowa. Rondo raczej należy zostawić, ale właśnie z niższym priorytetem, później będzie łatwiej "posprzątać" :D
MarcinHappy
 
Posts: 17
Joined: Thu Sep 29, 2011 10:36 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Kielce i okolice

Postby rlpl » Tue Dec 06, 2011 6:21 pm

Marcin1990 wrote:Z Czarnowskiej narysowałem dwie jednokierunkowe drogi, bo aby wjechać na rondo trzeba się ustawić na lewym pasie, a żeby jechać do IX wieków Kielc na prawym.


OK, to jak tak, to poprawnie. Sorry za niedokładne narysowanie wcześniej, tak to jest, jak się rysuje miejsce, którego się nie zna na pamięć.

Marcin1990 wrote:Przy przejeżdżaniu przez skrzyżowanie z Paderewskiego nie powinien podawać żadnych informacji, bo tam możliwość wjazdu z ronda i Czarnowskiej ma tylko "komunikacja zbiorowa".


Ja wiem, że tylko komunikacja zbiorowa, ale ja lubię dostać komunikat nawet jeśli jest to jedyny legalny skręt - mam na myśli oczywiście skrzyżowania, a nie zakręty. :) Bo dla mnie brak komunikatu znaczy tyle, co "jedź prosto". A co to znaczy w tym miejscu "prosto"? Dalej wzdłuż ronda, czy prosto (po stycznej względem dużego ronda) w Paderewskiego? Czy ma mapę bardzo dokładną i nic nie mówi, bo wie, że trzeba jechać wzdłuż ronda, czy ma mapę niezbyt dokładną i pcha mnie w zamkniętą drogę? Ja wiem, że na ekranie wszystko widać, ale jak się ma niespodziankę co 10 metrów, zwłaszcza rondo, po którym jeździ się pod prąd, i do tego jest się przyjezdnym, to nie ma czasu na badanie sytuacji. Ale to takie moje prywatne preferencje, jeśli tylko ja tak mam, to zignoruj. :) Ech, prościej się jeździło kiedyś bez nawigacji. :lol:

PS. Zajrzyj do update requestów.
rlpl
 
Posts: 495
Joined: Fri Oct 22, 2010 9:20 am
Location: Kraków, Poland
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Kielce i okolice

Postby MarcinHappy » Tue Dec 06, 2011 7:35 pm

Patrzyłem, co do Mielczarskiego, wydaje mi się, że tam jest dwu kierunkowa, ale muszę jeszcze przejechać tam jak będę w okolicy i spojrzeć dokładnie, wtedy poprawię i zamknę ;)
MarcinHappy
 
Posts: 17
Joined: Thu Sep 29, 2011 10:36 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Kielce i okolice

Postby nysander » Wed Mar 06, 2013 12:54 pm

Jak wygląda sytuacja w Kielcach obecnie? z pobieżnego przeglądu wydaje mi się, że całkiem nieźle.

Jak coś to mogę czasem pomóc bo od niedawna jeżdżę z waze po Kielcach i okolicy. Brakuje mi nawigowania po pełnym adresie.
nysander
 
Posts: 8
Joined: Thu Feb 28, 2013 4:40 pm
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Previous

Return to Poland

Who is online

Users browsing this forum: CYCuVW, Yahoo [Bot]