Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by rlpl
Ja bym nie kasował, ale zostawiam tę decyzję lokalnym AM. Jak już pisałem, ja to rysowałem przy założeniu, że w tym miejscu nie ma AM i prawdopodobnie też żadnego innego wazera, a ja mam uprawnienia z powodu przejechania przez to miejsce raz na parę miesięcy. Trochę się pozmieniało od tej pory, bawcie się koledzy po swojemu, bo to przecież Wy tam jeździcie na co dzień. Tak przy okazji, w tej chwili kierowca przejeżdżający obok skrzyżowania z Paderewskiego nie dostanie żadnego komunikatu, ale to też można różnie oceniać, jeśli Wam to odpowiada, to niech tak będzie.
rlpl
Posts: 495
Been thanked: 1 time
Send a message
My previous login name was rl_pl.

Post by rlpl
Marcin1990 wrote:Z Czarnowskiej narysowałem dwie jednokierunkowe drogi, bo aby wjechać na rondo trzeba się ustawić na lewym pasie, a żeby jechać do IX wieków Kielc na prawym.
OK, to jak tak, to poprawnie. Sorry za niedokładne narysowanie wcześniej, tak to jest, jak się rysuje miejsce, którego się nie zna na pamięć.
Marcin1990 wrote:Przy przejeżdżaniu przez skrzyżowanie z Paderewskiego nie powinien podawać żadnych informacji, bo tam możliwość wjazdu z ronda i Czarnowskiej ma tylko "komunikacja zbiorowa".
Ja wiem, że tylko komunikacja zbiorowa, ale ja lubię dostać komunikat nawet jeśli jest to jedyny legalny skręt - mam na myśli oczywiście skrzyżowania, a nie zakręty. :) Bo dla mnie brak komunikatu znaczy tyle, co "jedź prosto". A co to znaczy w tym miejscu "prosto"? Dalej wzdłuż ronda, czy prosto (po stycznej względem dużego ronda) w Paderewskiego? Czy ma mapę bardzo dokładną i nic nie mówi, bo wie, że trzeba jechać wzdłuż ronda, czy ma mapę niezbyt dokładną i pcha mnie w zamkniętą drogę? Ja wiem, że na ekranie wszystko widać, ale jak się ma niespodziankę co 10 metrów, zwłaszcza rondo, po którym jeździ się pod prąd, i do tego jest się przyjezdnym, to nie ma czasu na badanie sytuacji. Ale to takie moje prywatne preferencje, jeśli tylko ja tak mam, to zignoruj. :) Ech, prościej się jeździło kiedyś bez nawigacji. :lol:

PS. Zajrzyj do update requestów.
rlpl
Posts: 495
Been thanked: 1 time
Send a message
My previous login name was rl_pl.

wampcia
Posts: 106
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message
Fuck you waze/google motherfuckers !

Post by wampcia
Zmieniłam tam priorytety dróg i odłączyłam I. Paderewskiego, tylko nadal zastanawiam się czy wogóle nie wywalić ronda skoro prace mają być ukończone 05.2013
wampcia
Posts: 106
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message
Fuck you waze/google motherfuckers !