Skaner Miejscowości PL - sprawdza brakujące miejscowości

Image

Moderators: redviper26, mousepl

Re: Skaner Miejscowości PL - sprawdza brakujące miejscowości

Postby FZ69617 » Wed Mar 25, 2015 11:46 am

wlodek76 wrote:Zrobiłem skrypt, który w sposób automatyczny skanuje mapę w poszukiwaniu brakujących miejscowości. Myślę, że może przydać się do uzupełniania mapy.

Fajne! Myślę, że może się przydać!

Trzeba tylko było wcześniej dać znać, że siadasz do tego, wszystko byś już miał. ;)

wlodek76 wrote:Brakuje jeszcze sprawdzania wg. unikalnych nazw miejscowości w waze.
Niespecjalnie mi się chce rozkminiać system TERYT, a @FZ ma to już gotowe i wie co i jak :)
Jakby zechciał przygotować taką listę używając swojego narzędzia Teryt Cities byłoby super :).

Sam możesz taką listę przygotować. :)

W moim narzędziu wpisz słówko /gen (wszystkie wytłuszczone znaki), naciśnij enter i chwilkę zaczekaj.
Po tej chwilce w katalogu, w którym zainstalowałeś mój program powinny pojawić pliki o następujących nazwach:
waze-cities.csv
waze-cities-counts.csv

Ciebie interesuje ten pierwszy. :)
Co prawda format jest nieco inny, niż ten, którego się spodziewałeś, mam jednak nadzieję, że z tym też sobie poradzisz. ;P

Jedna uwaga, nie wszystkie wygenerowane nazwy miejscowości są unikalne - mamy kilka wyjątków, których nazwy określiliśmy ręcznie.
W przyszłych wersjach aplikacji (o ile nastąpią ;) ) postaram się owe wyjątki uwzględnić.
FZ69617
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 58 times
Been thanked: 237 times

Re: Skaner Miejscowości PL - sprawdza brakujące miejscowości

Postby DinoBeba » Mon Jun 22, 2015 10:16 pm

Gdzie mogę znaleźć plik CSV do zaimportowania do skanera miejscowości ?
Te linki podane na pierwszej stronie nie działają, tzn. w pierwszym pisze "plik skasowano",
a w tym drugim ściągnął mi się jakiś plik wykonywalny waze-cities-wsp-20150401.csv.exe
- w tym EXE zapewne jest doklejony robal (wirus), więc skasowałem go od razu.
ImageZdobywca łopaty miesiąca za luty 2015

Image bankomaty (atm): https://sites.google.com/site/wazbankomaty/
DinoBeba
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 28 times
Been thanked: 7 times

Previous

Return to Poland