Post by rysal
Przecież odpowiedziałem Ci, że to jest normalne rondo dlatego problem jest niezidentyfikowany.
To jest duże rondo, oznakowane jako rondo i wreszcie są normalne komendy na nim.
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by rysal
Szukałem, ale nie znalazłem nic na temat tworzenia Grup. Pamiętam, że kiedyś była możliwość tworzenia lokalnych grup użytkowników takich jak np. Waze Kraków, itp. Obecnie tego nie widzę.
Wie coś ktoś na ten temat ?
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by rysal
Raczej nie o te grupy mi chodzi. Zresztą w Ustawienia/ Sieci społecznościowe są Grupy na samym dole. Kiedyś, jak zaczynałem przygodę z Waze, czyli 6 lat temu byłem chyba w dwóch grupach, które ktoś stworzył. Obecnie już nie widzę możliwości stworzenia, a szkoda.
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by siwobrody
Witam. Po wielu trudach mogę we własnym imieniu pisać na forum. Dzięki Andrzeju za pomoc. Nie wiem już co robić. Waze ma dostęp do wszystkiego co chce i nadal nie mogę wczytać listy kontaktów z tel. Mam nadzieję że uda się załączyć screenshota. Pomysły mi się wyczerpują. Odinstalowywanie czyszczenie cache wylogowanie i logowanie ponowne nie dziala Jeśli nie aplikacja to pozostaje telefon. Ale gdzie szukać i czego?

Ja ONE PLUS mój X E1003
siwobrody
Posts: 9
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by siwobrody
[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016051 ... 737e95.jpg[/img]
Screen z waze do wcześniejszego postu

Ja ONE PLUS mój X E1003
siwobrody
Posts: 9
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by siwobrody
Plusa mam i mogę wybrać pomiędzy dodawaniem kontaktów z tel a fb. To jest zrzut wyszukiwania wśród kontaktów z telefonu.

Ja ONE PLUS mój X E1003
siwobrody
Posts: 9
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by siwobrody
Czytając wasze odpowiedzi zsłabłem. Niech wojciowie dobre rady zstanowia się nad tym co piszą. Nie każdy musi i chce żyć w świecie kreowanym przez FB. Po to jest funkcja dodawania kontaktów z aplikacji żeby ją wykorzystać. Skoro jest z tym problem to deweloperzy powinni się z tym uporać. Na chwilę obecną widzę że nie za bardzo się z tym spieszą więc proponuję założyć nowy wątek. Niech każdy komu nie dziala dodawanie kontaktów z aplikacji napisze model telefonu i wersję systemu. Może to cos pomoże. Niech admin się wypowie.

Ja ONE PLUS mój X E1003
siwobrody
Posts: 9
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by siwobrody
@mousepl Nie irytuje się. Nie znalazłem Twojego wątku dlatego napisałem swój post. Dzięki za namiary.

@H3116oy - FB nie rozwiązuje problemów i nie jest lekiem na całe zło. Lipne konto z lipnymi znajomymi szkoda mi na to czasu Pozdr.

Ja ONE PLUS mój X E1003
siwobrody
Posts: 9
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by siwobrody
Jeśli pojęcie aplikacja spolecznosciowa kojarzy się Tobie tylko z FB to ja się już nie będę wypowiadał. Wyobraź sobie sytuację że istnieją jeszcze ludzie tacy jak ja, którzy nie maja FB i moi znajomi też nie mają. W czym mi pomoże lipne konto? Temat uważam za zamknięty.

Ja ONE PLUS mój X E1003
siwobrody
Posts: 9
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by SZOPENRAPU
Witajcie, mam pytanie jeśli chodzi o parkingi przy centrach handlowych.
Pozwolę sobie zacytować na początek Wiki:
Przykłady
Parking oznaczony Obszarem jest zawsze właściwy w następujących przypadkach:
  • Parkingi "Park & Ride" (P+R) oraz podobne parkingi podmiejskie.
    Ogólnodostępne obszary krótkoterminowego parkowania, struktury lub garaże przeznaczone tylko do parkowania i niezależne od jakiegoś konkretnego centrum handlowego, kompleksu, kampusu i innych celów nawigacyjnych.
    Nazwane parkingi miejskie służące lotniskom.
Parking oznaczony Obszarem nie jest NIGDY właściwy w następujących przypadkach:
  • Parkingu ulicznego, zarówno równoległego, prostopadłego jak i ukośnego.
    Parkingi przeznaczone do świadczenia usług dla pojedynczego celu podróży, nie zorientowanego na tranzyt, takie jak parkingi przy biurach, sklepach, biurowcach, kościołach, parkach, urzędach, bibliotekach, szpitalach, obiektach sportowych, szkołach, muzeach, restauracjach, obozowiskach, itp. Nie należy oznaczać takich parkingów Obszarem Parkingu nawet jeśli lokalni mieszkańcy używają ich tak, jakby były ogólnego przeznaczenia.
    Nienazwane parkingi przy obszarach przesiadkowych (stacje, dworce).
    Parkingi pracownicze, studenckie, mieszkańców, gości, itp.
    Parkingi dla uczestkików wydarzeń, usług lub wystąpień.
    Parkingi związane z kampusami, cmentarzami, parkami, centrami handlowymi, parkami tematycznymi, stadionami oraz parkingami biurowymi, bez względu na rozmiar i przeznaczenie.
Ujmowanie parkingów nie spełniających zasad w ramach większych obiektów
Niektóre okolice korzystają ze sporych parkingów w ramach centrów handlowych, biurowców, obiektów sportowych, itp. Czasami Parkingi dla wyjątkowo dużych miejsc mogą nawet mieć odbębną tożsamość, np. "Parking Zielony", "Parking Północny", itp. Takie parkingi są zazwyczaj ogólnego przeznaczena i stąd NIE powinny być oznaczane jako Obszar Parkingowy'. Przykładowo, jeśli w ramach centrum handlowego na parkingu nie można zaparkować w każdym momencie (każdy parking wewnątrz Centrum Handlowego nieczynny po godzinach otwarcia), wówczas należy uznać taki parking za parking specjalnego przeznaczenia i w związku z tym nie ujmować go jako Obszar.
Jak dobrze rozumiem parking przy każdym centrum handlowym trzeba oznaczać jako jeden obszar, czyli w całości jako centrum handlowe, bez względu na to czy po godzinach można na ten parking wjechać czy nie. W swojej okolicy dostrzegłem pewną niekonsekwencję z tym związaną, gdzie jedno centrum ma osobno oznaczony parking, inne nie. Chciałbym więc się upewnić czy dobrze zrozumiałem zasady.
SZOPENRAPU
Posts: 2
Has thanked: 2 times
Send a message