Blokada edycji

[ img ]

Moderators: redviper26, mousepl

Re: Blokada edycji

Postby Jacek2000 » Sat Feb 23, 2019 1:52 pm

Maciej5161 - Jeżeli nie możesz edytować np. z powodu zablokowanych dróg na wyższy lvl to polecam nasz komunikator Slack (https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=73&t=186259 ) gdzie możesz szybko podać drogi do obniżenia poziomu blokady, które chcesz edytować. Większość takich tematów załatwiamy na Slack od ręki.Co do powiązania map Google i Waze to są to odmienne mapy, a nawigacje łączy tylko wymiana danych o ruchu drogowym. Jeszcze raz zapraszam do komunikatora Slack, gdzie mamy kilka tematycznych tematów i szybko uzyskasz tam odpowiedź na ewentualne pytania i pomoc w edytowaniu mapy jeżeli jak wspomniałeś - " lubię jak wszystko jest jak powinno być" tym bardziej będziesz milej widziany na Slacku.
Jacek2000
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 88 times
Been thanked: 98 times

Postby MutaFukas » Sun Jun 16, 2019 12:48 pm

Czy ktoś wie może dlaczego jestem zablokowany? Chodzi o to, że jadę na wakacje i z ciekawości sprawdziłem miejsca w które będę jechał czy są prawidłowe i jak to na Waze oczywiscie że są poprzesuwane nawet o pare (domow)chciałem poprawić a tu zonk
MutaFukas

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Postby Marcin_S » Mon Jun 17, 2019 7:32 am

MutaFukas wrote:Czy ktoś wie może dlaczego jestem zablokowany? Chodzi o to, że jadę na wakacje i z ciekawości sprawdziłem miejsca w które będę jechał czy są prawidłowe i jak to na Waze oczywiscie że są poprzesuwane nawet o pare (domow)chciałem poprawić a tu zonk

Cześć, nie sądzę, że jesteś zablokowany. Być może Twój poziom edytora jest za niski, żeby wprowadzić zmiany na obiektach zablokowanych na wyższy poziom edycji lub nie masz w tych okolicach zasięgu (uprawnień) - można edytować tylko w okolicach w których się jeździ i ostatni raz było się w danym miejscu nie później niż 3 miesiące wcześniej. Zrób permalink do miejsca, gdzie chcesz edytować, sądzę, że znajdzie się ktoś kto Ci pomoże.
Pozdrawiam,
Marcin
LC and CM India and Poland
[ img ] [ img ] [ img ][ img ]
Marcin_S
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 716 times
Been thanked: 656 times

Postby MutaFukas » Mon Jun 17, 2019 10:57 am

Jestem zablokowany bo miejsca ktore chcialem edytowac sa zablokowale na poz. 1 a ja mam 2
MutaFukas

Postby MutaFukas » Mon Jun 17, 2019 10:58 am

Racja teraz sobie przypomnialem teren odblokowany z nowym rokiem wygasa czyli pewnie to to dzieki
MutaFukas

Postby Marcin_S » Tue Jun 18, 2019 10:16 am

MutaFukas wrote:Racja teraz sobie przypomnialem teren odblokowany z nowym rokiem wygasa czyli pewnie to to dzieki

Wygasa po 3-ch miesiącach jeśli w nim nie edytujesz.
Pozdrawiam,
Marcin
LC and CM India and Poland
[ img ] [ img ] [ img ][ img ]
Marcin_S
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 716 times
Been thanked: 656 times

Previous

Return to Poland