Post by MutaFukas
Racja teraz sobie przypomnialem teren odblokowany z nowym rokiem wygasa czyli pewnie to to dzieki
MutaFukas
Posts: 23
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by obthorn
"Nie możesz edytować tego segmentu. Możesz edytować segmenty tylko w obszarze którym jeździłeś."

Mam podobny problem- nie mogę edytować ulic, mimo że znajdują się one w obszarze, w którym jeżdżę na co dzień.
obthorn
Posts: 37
Has thanked: 16 times
Send a message

Post by Pocokomulama
"Nie możesz edytować tego segmentu. Możesz edytować segmenty tylko w obszarze którym jeździłeś."

Co dziwne komunikat pojawia się tylko i wyłącznie na tym jednym odcinku, sąsiednie mogę edytować bez problemów. Pewnie chodzi o to, że jest narzucona automatyczna blokada poziomu 3, ale chyba wtedy powinien być taki komunikat?:

"Ten segment jest zablokowany. Musisz być edytorem na poziomie 3 aby edytować ten segment."


https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... ueFilter=0
Pocokomulama
Area Manager
Area Manager
Posts: 33
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Pocokomulama
Poszło, dziękuję.
Pocokomulama
Area Manager
Area Manager
Posts: 33
Has thanked: 6 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by Psycholl79
Podepnę się pod temat bo może będziecie w stanie mi pomóc.
Jestem w miarę świeżym userem i po przejechanie 2500 km z waze dostałem informację, że moje konto zostało zablokowane.
Przy próbie wysłania zgłoszenia dostaję info, że konto jest zablokowane i żeby się skontaktowa z flagged@waze.com

Pisałem do nich, ale nic to nie dało. Dostałem info od automatu, ale konto non stop jest zablokowane.
Będę wdzięczny za pomoc.
Psycholl79
Posts: 3
Send a message

Post by Psycholl79
Poszła wiadomość na PM.
Czekam na info.
Psycholl79
Posts: 3
Send a message

Post by SaintRafik
Witam również nie mogę dokonać edycji w jednym z fragmentów którymi się bardzo często poruszam.
Ulicę obok bez problemu mogę edytować.
"Nie możesz edytować tego segmentu. Możesz edytować segmenty tylko w obszarze którym jeździłeś. "
https://www.waze.com/pl/livemap?zoom=17 ... n=21.60754
SaintRafik
Posts: 11
Send a message
Last edited by SaintRafik on Sat Nov 18, 2017 3:09 pm, edited 2 times in total.

Post by SaintRafik
Zdecydowanie mylące :)
SaintRafik
Posts: 11
Send a message

Post by Sosnaone
@ZafirTom poziom edytora nie ma nic wspólnego z ilością przejechanych kilometrów. Miej tego świadomość [emoji3]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sosnaone
Posts: 74
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by ValGavv
Hej mogę podpiąć się z podobnym problemem, ale dotyczącym edycji mapy w przeglądarce... Nie mogę nic edytować mimo, że jeżdżę po tych samych trasach kilkakrotnie... Prośba o pomoc
ValGavv
Posts: 10
Been thanked: 3 times
Send a message