Błędy aplikacji Android

[ img ]

Moderators: redviper26, mousepl

Re: Błędy aplikacji Android

Postby mousepl » Mon Apr 03, 2017 4:51 pm

Zgłoszono na Centercode: https://waze.centercode.com/project/for ... 3aa&forid={34cdb3ad-aa34-49ba-bf5e-dd258c0a8008}&topid={C925F4D6-D532-41AA-9D1F-8C0D05AAB55B}
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1 time
Been thanked: 884 times

Postby mousepl » Thu Jun 01, 2017 7:24 am

Ja na jednym romie (Lenovo K3 note) miałem tak, że jak odebrałem połączenie to Waze się wieszało. Po zakończeniu rozmowy (Waze cały czas na wierzchu) Waze powoli zaczynało skakać, coraz szybciej i szybciej aż w końcu po ok 2 minutach działało normalnie :)
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby mousepl » Wed Jun 21, 2017 8:40 pm

O Sony Xperia było głośno na tym forum. Uznaliśmy wspólnie, że to chyba najgorszy telefon i współpracuje tylko po wizycie w serwisie.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Postby nanakara » Thu Jan 14, 2016 7:44 pm

A ma ktoś coś takiego, zamiast aktualizacji cen paliw pojawia się pogawędka?

Sent from my GT-S7560 using Tapatalk
[ img ]
nanakara
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 9 times
Been thanked: 27 times

Postby PablozzQ » Mon Mar 06, 2017 4:28 pm

mousepl wrote:Moja żona ma taki adres miejsca pracy do dziś. Wpisuje 1 maja X, miejscowość, zapisuje i działa do restartu. Potem adres zmienia się na chińskie krzaki i lipa :/ Raz wyznaczy dobrze a innym razem kieruje na pustynie. Telefon Lenovo K3 Note.

Miałem taki problem ostatnio z lokalizacją "dom". Nagle krzaki. Włączyłem jazdę do domu z bieżącej lokalizacji i zaczyna liczyć... Doszedł do blisko 85 tys km (to chyba gdzieś na orbicie, chyba że miałem ziemię 2X okrążyć żeby do domu dojechać!) i koniec, zwiecha. Reset aplikacji pomógł. 2 raz - to samo. Musiałem usunąć dom i ustawić na nowo. Na razie jest spokój od około tygodnia.

Wysłano z tapatalka
PablozzQ
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 46 times
Been thanked: 7 times

Postby PablozzQ » Sat Apr 01, 2017 6:24 am

Hej.
Ostatnio bardzo często zdarza się taka sytuacja: ktoś udostępnia mi swój przejazd, klikam i teoretycznie powinno przenieść mnie do mapy z naniesioną trasą tego przejazdu. Tymczasem apka przenosi mnie gdzieś do Afryki, bo po scrollowaniu ekranu do góry "przechodzę"przez morz Morze Śródziemne, całą Europę południową, znajduję Polskę i wtedy po powiększeniu widać udostępniony przejazd i symbol Wazera na trasie przejazdu. Ktoś też się z tym spotkał?
Pozdrawiam
Paweł
PablozzQ
Area Manager
Area Manager

Postby PablozzQ » Sun Apr 02, 2017 6:58 am

mousepl wrote:Jeśli to się zdarzy kolejny raz to wyślij logi (z trybu debug) i daj nam znać. Potrzebujemy dokładną datę i godzinę wysłania logów, Twój login i login użytkownika udostępniającego trasę.

Masz na myśli opcję "Wyślij rejestr" z zakładki pomoc?

Wysłane przy użyciu Tapatalka
PablozzQ
Area Manager
Area Manager

Postby PablozzQ » Mon Apr 03, 2017 2:53 pm

mousepl wrote:Jeśli to się zdarzy kolejny raz to wyślij logi (z trybu debug) i daj nam znać. Potrzebujemy dokładną datę i godzinę wysłania logów, Twój login i login użytkownika udostępniającego trasę.

No i jest. Wysłane dziś o 15.50. Moja nazwa użytkownika PablozzQ, udostępniający to kamyk01. W załączeniu screen z apki, trasa Wrocław - Wojkowice, wzdłuż DW395 - podaję na wypadek, jeśli to coś może ułatwić.[img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170403/caaac5673e1c41c03878441e90dda142.jpg[/img]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
PablozzQ
Area Manager
Area Manager

Postby PablozzQ » Mon Jun 05, 2017 11:39 am

zbynak_ wrote:
Marcin_S wrote:Ktoś sie z tym spotkał? zgłoszone prze raport drogowy:
"nie wiem gdzie dodać ten błąd ale bardzo często po zminimalizowaniu aplikacjina telefonie xiaomi mi5s GPS gubi sygnał i juz go nie łapie Trzeba restartować aplikacje. na wcześniejszym telefonie LG G3 ten błąd nie występował Pozdrawiam Piotr"

Korzystam z Mi5 i Waze codziennie przy dojazdach i powrotach do pracy, aplikacja nie zawisła u mnie ani razu, zarówno przy minimalizowaniu jak i przy rozmowach telefonicznych. Mogę powiedzieć, że wyróżnia się na plus wśród innych aplikacji :)
Podejrzewam, że może to być kwestia wersji oprogramowania na telefonie, mając Xiaomi można zainstalować soft w wersji stabilnej lub beta, do tego może to być soft oficjalny lub na przykład MiuiPolska. Może autor ma wersję, która nie działa poprawnie z Waze.

Ja mam Redmi 3s. Zero problemów ze zwieszaniem. Wśród wszystkich telefonów jakie w rękach miałem ten najszybciej łapie fixa GPS, niespełna sekunda. Soft MIUI Polska.
PablozzQ
Area Manager
Area Manager

Postby Potfur » Mon Nov 14, 2016 7:59 am

Wczoraj robiłem dłuższą trasę i w pewnym momencie (po zjeździe z wyznaczonej trasy) Waze zaczął się dziwnie zachowywać. W ogóle nie chciał wyznaczać trasy, mapa nie podążała za sygnałem GPS. Ostatecznie przełączyłem się na inną nawigację. Dzisiaj patrzę czy działa i adres mojego domu został zmieniony na jakieś dziwne krzaczki.

[ img ]
Potfur

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

PreviousNext

Return to Poland