Błędy aplikacji Android

[ img ]

Moderators: mousepl, redviper26

Re: Błędy aplikacji Android

Postby Marcin_S » Thu Jun 22, 2017 8:54 am

Problem zgłoszony, rozwiązanie w drodze, czyli nowa wersja.
Marcin_S
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 615 times
Been thanked: 443 times

Postby MarekGrz » Thu Jun 22, 2017 7:49 am

Telefon Honor 7.
Po aktualizacji do 4.25.0.2 pojawił się problem z siecią.
Praktycznie w czasie każdego przejazdu wyświetla się komunikat "Szukam sieci".

Jeżdżę po Warszawie. Nie ma różnicy czy mam włączone LTE, 3G, 2G problem występuje. :-(
MarekGrz

Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Postby Awar1965 » Wed Jun 21, 2017 8:42 pm

Xperia M4 zero problemów :)
Awar1965

Has thanked: 64 times
Been thanked: 13 times

Postby mousepl » Wed Jun 21, 2017 8:40 pm

O Sony Xperia było głośno na tym forum. Uznaliśmy wspólnie, że to chyba najgorszy telefon i współpracuje tylko po wizycie w serwisie.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1 time
Been thanked: 837 times

Postby CoolRalph73 » Wed Jun 21, 2017 9:08 am

Witam.
Ostatno jechałem kawałek dalej jak zwykle i w jedną stronę jak i w drugą, po około 1.5 godzinie, aplikacja pokazała komunikat o błędzie i musiała zostać zamknięta. Korzystam z telefonu Sony Xperia Z3 a stało się to po przejechaniu jakichs 150 km.
Też tak macie?
Pozdrawiam, Rafał.
CoolRalph73

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby PablozzQ » Mon Jun 05, 2017 11:39 am

zbynak_ wrote:
Marcin_S wrote:Ktoś sie z tym spotkał? zgłoszone prze raport drogowy:
"nie wiem gdzie dodać ten błąd ale bardzo często po zminimalizowaniu aplikacjina telefonie xiaomi mi5s GPS gubi sygnał i juz go nie łapie Trzeba restartować aplikacje. na wcześniejszym telefonie LG G3 ten błąd nie występował Pozdrawiam Piotr"

Korzystam z Mi5 i Waze codziennie przy dojazdach i powrotach do pracy, aplikacja nie zawisła u mnie ani razu, zarówno przy minimalizowaniu jak i przy rozmowach telefonicznych. Mogę powiedzieć, że wyróżnia się na plus wśród innych aplikacji :)
Podejrzewam, że może to być kwestia wersji oprogramowania na telefonie, mając Xiaomi można zainstalować soft w wersji stabilnej lub beta, do tego może to być soft oficjalny lub na przykład MiuiPolska. Może autor ma wersję, która nie działa poprawnie z Waze.

Ja mam Redmi 3s. Zero problemów ze zwieszaniem. Wśród wszystkich telefonów jakie w rękach miałem ten najszybciej łapie fixa GPS, niespełna sekunda. Soft MIUI Polska.
PablozzQ
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 38 times
Been thanked: 5 times

Postby mousepl » Thu Jun 01, 2017 7:24 am

Ja na jednym romie (Lenovo K3 note) miałem tak, że jak odebrałem połączenie to Waze się wieszało. Po zakończeniu rozmowy (Waze cały czas na wierzchu) Waze powoli zaczynało skakać, coraz szybciej i szybciej aż w końcu po ok 2 minutach działało normalnie :)
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1 time
Been thanked: 837 times

Postby zbynak_ » Thu Jun 01, 2017 7:08 am

"nie wiem gdzie dodać ten błąd ale bardzo często po zminimalizowaniu aplikacjina telefonie xiaomi mi5s GPS gubi sygnał i juz go nie łapie Trzeba restartować aplikacje. na wcześniejszym telefonie LG G3 ten błąd nie występował Pozdrawiam Piotr"

Korzystam z Mi5 i Waze codziennie przy dojazdach i powrotach do pracy, aplikacja nie zawisła u mnie ani razu, zarówno przy minimalizowaniu jak i przy rozmowach telefonicznych. Mogę powiedzieć, że wyróżnia się na plus wśród innych aplikacji :)
Podejrzewam, że może to być kwestia wersji oprogramowania na telefonie, mając Xiaomi można zainstalować soft w wersji stabilnej lub beta, do tego może to być soft oficjalny lub na przykład MiuiPolska. Może autor ma wersję, która nie działa poprawnie z Waze.
zbynak_

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby WojtekR » Wed May 31, 2017 9:58 am

Mi kilkukrotnie WAZE zawisło po odebraniu rozmowy przychodzącej. Pojawił się napis "czekam na sieć" (czy jakoś tak podobnie) i WAZE zaliczało zwis.
ale po minimalizacji zawsze wraca bez problemu.
(galaxy s7)
WojtekR

Has thanked: 21 times
Been thanked: 6 times

Postby Marcin_S » Tue May 30, 2017 7:40 am

Ktoś sie z tym spotkał? zgłoszone prze raport drogowy:
Marcin_S
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 615 times
Been thanked: 443 times

Next

Return to Poland