Post by Sosnaone
@up niestety. Jak Ci się nie pojawiło do tej pory to się nie pojawi.

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
Sosnaone
Posts: 74
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by Tobjas
A co wam to robi za różnice czy ktoś będzie miał 1000pkt czy 500. Przecież to tylko miły dodatek a niektórzy robią panikę bo od jakiegoś czasu nie nalicza. Ja jakoś nie zwracam na to uwagi. Jeżdżę normalnie, zgłaszam zdarzenia, edytuje mapę a jak przyjdzie na to pora to pkt się pojawia. Bez paniki :)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by Tobjas
To jest zapewne główna przyczyną tych przestojow. U mnie w pracy wysyłamy bardzo dużo towaru do Izraela i teraz jak mają tam święto za świętem to rzeczywiście jest masakra. Tam ważniejsza jest religia niż biznes i powinniśmy to uszanować. Wszystko napewno wróci do normy.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by vaterBodziu
Mi przejazdy już pojawiają się, niestety kilometry i punkty stoją w miejscu od wielu dni. :(
vaterBodziu
Posts: 69
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by vaterBodziu
Tu mniej gimbazy ;) Ja mam gdzieś te statystyki, stopnie wojskowe i dlatego zwiałem z y i mam nadzieję, że te wszystkie zgłaszacze rozjechanych lisów zostaną z yanosikiem i licho ich tu nie przyniesie.

Wysłane z mojego HM NOTE 1S przy użyciu Tapatalka
vaterBodziu
Posts: 69
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by wampirz
Czy poniższa dyskusja oznacza, że mogę stracić swoje przejazdy z długiego weekendu 12-15.08 (ciągle ich nie widzę)? NB mam poprawnie zarejestrowane przejazdy do 10.08 i od 16.08...
Czy przejazdy są zapisywane chronologicznie, czy też wg czasu, jakiego potrzeba do ich wewnętrznego przetworzenia w Centrali (podczas weekendu zdarzyło się "przeżuwanie" kilku dróg....), czyli krótsze/prostsze pojawiają się prawie od razu, a dłuższe/skomplikowane wymagają tygodnia (dwóch? trzech?)
(apw)
wampirz
Posts: 1
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by WojtekR
a u mnie jest jeszcze dziwniej, bo dzisiaj pojawił się przejazd z 16.08, ale żadnego z okresu 11.08-15.08...
WojtekR
Posts: 59
Has thanked: 43 times
Been thanked: 7 times
Send a message