Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by mousepl
Spokojnie, pojawią się z czasem.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
13.08 lub 14.08 został znaleziony błąd i wypuszczona poprawka. Czas oczekiwania na trasy z okresu 01.08-14.08 to ok 2 tygodnie, więc na początku września najpóźniej trasy powinny być widoczne.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Nie musisz zliczac, możesz podać szacowany okres czasu.
Formularz jest na stronie pomocy - teraz Ci nie znajdę, ponieważ jestem na telefonie ale pare razy go podawalem na forum.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Chodziło mi o ten formularz ze strony supportu:
https://support.google.com/waze/answer/6276841

pomoc.waze.com.pl to strona naszej społeczności, gdzie użytkownik może zgłaszać problemy i my próbujemy skontaktować się w jego imieniu z centralą aby przyspieszyć proces rozwiązania problemu.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Przejazdów nie stracisz, pojawią się jak problem zostanie ostatecznie rozwiązany. Przejazdy pojawiają się chronologicznie i ich długość nie ma znaczenia.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Nie mamy jeszcze żadnych info odnośnie przejazdów z tego okresu :/

UPDATE: dosłownie przed chwilą dostałem info, że punkty i trasy nie zostaną przywrócone z powodu krytycznej awarii serwera w tamtym okresie.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Na razie czekamy na jakiekolwiek informacje w tym temacie, jak i w temacie opóźnienia w naliczaniu punktów.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Tak, Irad akurat opisał nam (GC) to bardziej szczegółowo, ale dalej czekamy czy i kiedy przejazdy będą widoczne.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
@JacekNKoziol: niestety sam centrala daje nam szczątkowe info co dokładnie się stało i kiedy będzie naprawione. Jeśli myślisz, że Twoje punty to tylko podsumowanie cukierków i dodanie punktów to się mylisz. Każda trasa jest analizowana osobno: kilometrówka (punkty co 100m), pożarte metry, zgłoszenia, dodane/edytowane miejsca itd. Dodatkowo każda trasa idzie przez algorytm, który weryfikuje, czy nie oszukujesz. To nie jest prosty proces. Dodatkowo jak wiesz na naszym serwerze są miliony użytkowników i w tym procesie podczas aktualizacji czasem coś się sypnie.
Masz rację w tym, że jest to zniechęcające ale nie jest to normą. Od 2011 roku był jeden przypadek, gdzie przejazdy użytkowników były nie do odtworzenia - jeden.
Zwracaliśmy uwagę górze już nie raz - często to my informujemy górę, że coś się sypnęło, ale z czasem realizacji bywa różnie - w zależności od stopnia skomplikowania.
Widzisz, ja zdobyłem wszystko, co można było zdobyć już dawno temu. Na punkty przestałem zwracać uwagę po pierwszych 2 miesiącach. Szkoda, że teraz nie mam nic do zdobycia, ale cóż... Z Waze już przejechałem 305000km i wiem, czego się spodziewać czy to na drodze, czy w edytorze, czy też po stronie siadającej infrastruktury.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
@Kaczorek1: polecam się zapoznać z https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi% ... BCydowskie

Aktualnie dyżurują tylko ekipy SOS na wypadek jakby padł routing, wyszukiwanie, WME itd.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message