Brak aktualizacji przejazdów

Image

Moderators: redviper26, mousepl

Brak aktualizacji przejazdów

Postby jarkaz » Mon Oct 10, 2016 12:52 pm

Punkty dzis ruszyły, na tą chwile są zaktualizowane w dashboard, w apce i WME wskoczą po 17.
Co do przejazdów to tez powinny sie pojawić, chociaz ostatnio były z tym problemy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
jarkaz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 762 times
Been thanked: 478 times

Re: Brak aktualizacji przejazdów

Postby jarkaz » Sun Sep 25, 2016 3:44 pm

Dziś mi wskoczył jeden z wczorajszego wieczora, może coś ruszyło. Od 20 do 24 mam przerwę :(
jarkaz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Postby jarkaz » Tue Sep 06, 2016 8:31 pm

Mi brakuje od 11 do 15 sierpnia, ale mogłem wtedy nie jeździć ;)
jarkaz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Postby JacekNKoziol » Fri Sep 30, 2016 11:35 am

Chciałem tylko zwrócić uwagę, że Waze bardzo mocno akcentuje, że jest usługą współtworzoną przez użytkowników i dlatego jeśli te elementy, które mają zachęcić do tego współtworzenia, szwankują to szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają, nie jest to zachęcające. Zwłaszcza, że ta grywializacja jest istotna - bez niej nie mogę teraz poprawić błędów, które widzę na mapach, czy przyłączyć nowych dróg, po których już jeździłem. O tym, że jest to mocno eksponowana w apce też wspomnę. Fajnie, że bronicie swojej usługi, tylko niestety prawie wszyscy na jedną, oficjalną "modę". Jak by mi ktoś napisał - stary, nie przejmuj się, tu się liczy... (i parę własnych argumentów i/lub przykładów "z życia" dlaczego Waze jest tak fajny ) - to jest to dla takiego "świeżaka" coś, co go przekona.
Argument - zmiany na mapach wchodzą w 2-3 dni i nie znajdziesz tego na innych mapach - niestety trochę słaby. Są darmowe mapy, gdzie zmiany w nawigacji mam ostatnio do kilku godzin, a czasem wręcz "on-line" od wprowadzenia. (Nie wchodźmy w ich nazwy.)
Nie bierzcie tego, co piszę osobiście, "do siebie" - zaczynam i widzę pewne rzeczy świeżym okiem. Może warto by na to zwrócić uwagę "górze", że np. choć coś tak trywialnie prostego jak podsumowanie cukierków w tablicy wyników w Twoim wyniku zachęca do Waze. A nie Punkty: 0, potem Twoje punkty: 0, ale jak się dalej kliknie to: 550 jak się podliczy. Taka "pierdoła" a jednak pokazuje, że programiści potrafią dodawać ;-) I wtedy taka świadomość - zacząłem, mam 550 punktów, a na resztę czekam, jest jakiś błąd, działa bardziej motywująco. Ciekawe by było też zobaczyć statsy - ilość nowych userów, którzy pozostają z apką w okresach, gdy są błędy i gdy wszystko działa.

Pozdrawiam,
Jacek
JacekNKoziol

Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Postby JacekNKoziol » Fri Sep 30, 2016 12:24 am

Witajcie,
Mówiąc szczerze, to strasznie zniechęca do Waze jak ktoś zaczyna zabawę, a nawet tak prosta rzecz jak prawidłowe podliczenie punktów ze "standardowych" cukierków nie działa. Używam apki już 9 dni, z cukierków mam zebrane 550 punktów, a tymczasem wszędzie mam zero - kilometrów, punktów za jazdę, punktów z edycji, pożartych metrów, status bobas itd... I tak cud, że 2 dni temu wpadł mi jeden przejazd z kilku, które miałem. Słabe to jest, niestety, i jak czytam fora to widzę, że norma. Nie zachęca do społecznościowego poprawiania mapy, dzielenia się, zabawy - zwłaszcza takich świeżaków jak ja teraz. Ciekawe ilu userów w ten sposób Waze straciło bezpowrotnie? Czekam jeszcze na pierwszą publikację poprawek mapy - ciekawe jak to wygląda.

Pozdrawiam,
Jacek
Last edited by JacekNKoziol on Fri Sep 30, 2016 8:11 am, edited 1 time in total.
JacekNKoziol

Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Postby H3116oy » Thu Aug 18, 2016 1:02 pm

Faktycznie, u mnie podobnie... dziura pomiędzy 10 a 16.08. Szczęście, że odnotowało mój wyjazd do Zoo we Wrocławiu. ;)
Image
H3116oy

Has thanked: 17 times
Been thanked: 15 times

Postby H3116oy » Wed Aug 17, 2016 3:19 pm

Było 5 dni, teraz już tydzień, u mnie widać przejazdy z 10go.
Przy okazji edytować można na 30 dni wstecz? Przy obecnej sytuacji czas edycji jest obcięty o tydzień?
Image
H3116oy

Has thanked: 17 times
Been thanked: 15 times

Postby guciuPL » Thu Sep 29, 2016 6:52 am

Wpadły mi przejazdy z 26.09, ale brak 20-25, wtedy zrobiłem ponad 1000km :(
guciuPL
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 3 times
Been thanked: 4 times

Postby GLadi83 » Fri Oct 07, 2016 2:07 pm

U mnie 2 długie trasy z 29.09. i 1.10. są zarejestrowane tylko w 1 stronę.
ImageImage
GLadi83
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 114 times
Been thanked: 20 times

Postby gandalik543 » Sun Aug 21, 2016 5:48 pm

Widoczne postępy odnośnie przejazdów opóźnienie coraz mniejsze pokazały się najnowsze z wczoraj.
Niestety nie jestem w stanie zweryfikować co z tymi starszymi z okresu wykrycia błędu.
ImageImageImage
gandalik543
Beta tester
Beta tester

Has thanked: 0 time
Been thanked: 6 times

PreviousNext

Return to Poland