Post Reply

z cyklu uprzejme i zachęcające dialogi

Post by SebiSer
Iście zachęcająca wypowiedź - bravo - więcej takich stymulujących dialogów.

rysal(3) April 26, 2016
Jaki tu jest błąd ?
SebiSer(2) April 26, 2016
tez się pytam - choć zaczynam odnosić wrażenie że to system zgłoszeń WAZE jest idiotyczny - ludzie klikają i tyle
SebiSer(2) April 26, 2016
ja widze na mapie [dymek] i tyle ---- nawet nie wiadomo kto to zgłosił.. :(
rysal(3) April 26, 2016
Ty kolego już lepiej nic nie mów i nie ruszaj
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times

POSTER_ID:17212556

1

Send a message

Post by Vooytek
Spodziewasz się pochwał? :D
Cały czas ciśniesz po wszystkim i po wszystkich, a wymagasz opiewania Twoich jakże cudownych działań na szkodę tej społeczności? Nie rozumiem dalej Twojego celu pobytu tutaj ale zapewne jest zbyt skomplikowany bym mógł go ogarnąć. Szkoda.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Oprócz blokady pisania postów na forum, poczęstowałbym też kolegę blokadą na odpowiedzi w zgłoszeniach, o ile istnieje taka funkcja... To już dawno przestało być zabawne.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by Vooytek
Bardzo często gdy nie mamy pod ręką pasażera, zgłaszamy tylko problem, by jak najmniej odwracać uwagę od jazdy. Właśnie po to mamy możliwość dialogu w zgłoszeniu, by móc się dopytać :) Zawsze w nowym zgłoszeniu można napisać "Witam, mógłbym prosić o szczegóły zgłoszenia?" i osoba zgłaszająca dostaje powiadomienie z Waze + mejla z tego co mi się wydaje i może nam odpowiedzieć. Niestety, mimo tego zdarza się że ktoś wcale nie zechce nam pomóc tego rozwiązać. Wtedy po około dwóch tygodniach zamykamy i trudno. Gdy zdarzy mi się jechać jako pasażer, często w zgłoszeniach się tylko podpisuję, by inny edytor wiedział że się tym zajmę.
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)

Post by SebiSer
ależ jadu jest w niektórych wypowiedziach - złości - oceniania - wręcz nienawiści - zauważam tez konkretne osoby - podaja rozsądne uwagi -
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times
Send a message