Post by mto6
Nie chodzi tu o ostrzeganie przed Policją, tylko o kolejny manewr. Na przykład, wyjeżdżam na autostradę i następny manewr mam za kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów - wtedy wyświetlacz mógłby się przygasić lub całkiem zgasić, a do zwykłego trybu wrócić kilka kilometrów przed manewewm. Chyba niektóre nawigacje mają taką funkcję.

Skoro masz cały czas przygaszony wyświetlacz to wyjaśnia, dlaczego nie masz problemów. Ja mam włączoną automatyczną regulację i problem pojawia się tylko w słoneczne dni, gdy jasność wyświetlacza ustawia się na maksimum.
mto6
Area Manager
Area Manager
Posts: 408
Has thanked: 37 times
Been thanked: 41 times
Send a message
BUZI

[img]https:///EFna5T[/img] [img]https:///ZPXMBb[/img]

Post by nanakara
Potwierdzam przy zablokowanym ekranie podczas pracy waze z pierwszym planie aplikacja się nie wyłączy.
Ostatnio jadąc bez podłączonej ładowarki zdażyło mi się że ekran sam wygasł po jakimś czasie. Muszę to poobserwować.
nanakara
Area Manager
Area Manager
Posts: 250
Has thanked: 11 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by nanakara
Nie wiem bo nie używam głosu do nawigacji. Ale dla Ciebie mogę to sprawdzić.
nanakara
Area Manager
Area Manager
Posts: 250
Has thanked: 11 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by nanakara
Skoro bateria pada przy połączonej ładowarce znaczy że kabel lipny. Miałem jakiś kabel za 5zł i ten sam problem po zmianie na kabel od zestawu z telefonu problem zniknął.
nanakara
Area Manager
Area Manager
Posts: 250
Has thanked: 11 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by nanakara
Ostrzeżenia też są przy wyłączonym ekranie. Dziś sprawdzone.
nanakara
Area Manager
Area Manager
Posts: 250
Has thanked: 11 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Vooytek
Ja mam jakąś tam, na dwa wejścia. Jedno podobno mocniejsze (zapewne 2.1A) na tablet. Z tego drugiego mój LG G3 wcale się nie rozładowuje, a nawet powoli ładuje podczas nawigowania z włączonym ekranem. Ładowarka sieciowa ma 1.8A, więc może tamta jest podobna, nie sprawdzę teraz. Kiedyś miałem słabszą i faktycznie w zasadzie potrafiła tylko utrzymać poziom baterii w Xperii S, gdzie ekran jest mniejszy. Zatem w większych, nowszych niektóre mogą nie dawać rady :)
Vooytek
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 1673
Has thanked: 179 times
Been thanked: 169 times
Send a message


PROBLEM, PROPOZYCJA, MÓJ BŁĄD? PISZ ŚMIAŁO NA PW! Obiecuję się poprawić :)