Post Reply

Jaki telefon polecacie.

Post by wroSlaw
Czas mojego Samsunga Galaxy S2 mija (żeby nie powiedzieć że dawno minął)
Ciekawy jestem opinii co polecalibyście na przyszłość. Zależy mi bardzo na dokładnym GPS-ie i długim działaniu na baterii obciążonej nawigacją z transmisją danych. Na dzień dzisiejszy celowałbym w jakiegoś samsunga ale może zmienię zdanie.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times

POSTER_ID:12232748

1

Send a message

Post by wroSlaw
To akurat można rozwiązać, np. za pomocą Link2SD.[/quote]
Zainteresowałem mnie tym. Ale chyba musiałbym zrobić Rota.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
Dziękuję za opinie.:)
Widzę wiele opcji. Co do budżetu to myślałem wydać do 2000 ale gdyby była jakaś bardzo dobra opcja to może skusił bym się na więcej, Nie zależy mi na dużych wydatkach i jeśli będzie dobra opcja za 1000 to też rozpatrzę. Żona ma SGS5 i jest nieźle ale przyznam że osobiście nie testowałem go szczegółowo. Jak widać po moim aktualnym (SGS2) fonie to nie zmieniam ich zbyt często. Interesują mnie opinie, czy jesteście zadowoleni z tych modeli z których korzystacie, czy nie. Będę wiedział czego unikać a co jest dobre. :)
W SGS2 najbardziej mnie wkurzało to że podczas ładowania w samochodzie telefon nadal się rozładowywał przy rozjaśnionym ekranie( testowane na ładowarkach o różnej mocy) Wyczytałem gdzieś że jest ograniczenie w poborze prądu do 700mA. W czasie intensywnego użytkowania zużyłem chyba 4 baterie.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by reDzikpro
ja używam obecnie huawei p8 na trasie Wałbrzych - Sokołów podlaski telefon wpięty do ładowania i ciągle 100% także polecam :)
reDzikpro
Posts: 4
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by petropl
Miałem wcześniej SGS4, teraz śmigam na SGS 5 Neo. Na jednym i drugim navi ładnie działa. GPS łapie szybko, a zwiechy to naprawdę duża rzadkość.

wydziargane na petrowym SGS5 NEO
petropl
Posts: 199
Has thanked: 12 times
Been thanked: 51 times
Send a message

Post by pbeku
Miałem Oneplus One, polecam, teraz nowy w dobrej cenie, obecnie posiadam Oneplus X którego też polecam:)
pbeku
Posts: 5
Has thanked: 4 times
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by noobek
Każdy poleca to co zakupił, bo inaczej świadczyłoby to o jego złym wyborze :)

Z mojego doświadczenia natomiast wynika, że należy wybierać wszystko co ma minimum 2GB-3GB RAM i 4 rdzenie jeśli chodzi o Andka.
A każdy telefon, który miałem max wytrzymywał 3-4h podróżowania na navi (z włączonym ekranem).
Żaden który miałem nie miał problemów z GPS, no chyba, że liczyć iPaq ale to nie ta era.

Jeśli bardzo Ci zależy na GPS, to może warto poszukać modeli z obsługą Glonass, ale to chyba już prawie wszystkie mają?
noobek
Posts: 691
Has thanked: 64 times
Been thanked: 139 times
Send a message
CM-Polska
Strona Startowa Polskiej Społeczności Waze
http://www.waze.com.pl