Post Reply

Ciągłe logowanie do aplikacji

Post by MaciejJanyska
Mam problem z aplikacją Waze na moim leciwym już Galaxy SII, który robi za nawigację w aucie. Mianowicie - aplikacja nie pamięta danych logowania. Nie jest to regułą ale w 90% przypadków po uruchomieniu smartfona aplikacja nie pamięta poświadczeń i cały proces wraz z potwierdzeniem kodem SMS trzeba powtórzyć. Strasznie to jest irytujące. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?
MaciejJanyska
Posts: 4

POSTER_ID:17377984

1

Send a message

Post by H3116oy
@MaciejJanyska:
Jakiego masz tam Androida? Jaka wersja Waze? Próbowałeś całkowicie odinstalować i ponownie zainstalować Waze?
H3116oy
Posts: 69
Has thanked: 17 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by MaciejJanyska
H3116oy wrote:@MaciejJanyska:
Jakiego masz tam Androida? Jaka wersja Waze? Próbowałeś całkowicie odinstalować i ponownie zainstalować Waze?
Siedzi tam Android 5.1.1 z Cyanogenmod 12.1. Ponowna instalacja najnowszego Waze nie poprawiła sytuacji. W telefonie znajduje się karta SIM i miejsca też mam sporo. Zapytam jeszcze w dziale anglojęzycznym.
MaciejJanyska
Posts: 4
Send a message

Post by mousepl
Nie spotkałem się z takim problemem. Może to problem braku SIM lub miejsca na dysku w urządzeniu?
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by wroSlaw
MaciejJanyska wrote:Mam problem z aplikacją Waze na moim leciwym już Galaxy SII, który robi za nawigację w aucie. Mianowicie - aplikacja nie pamięta danych logowania. Nie jest to regułą ale w 90% przypadków po uruchomieniu smartfona aplikacja nie pamięta poświadczeń i cały proces wraz z potwierdzeniem kodem SMS trzeba powtórzyć. Strasznie to jest irytujące. Czy ktoś miał podobny problem i wie jak go rozwiązać?
Ja mam Galaxy SII, ale takich problemów nie zaobserwowałem.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message