Page 2 of 3
Re: Kolejny update z Binga
Posted: Mon Jun 18, 2012 6:04 am
by Krzysztof1964
Re: Kolejny update z Binga
Posted: Tue Sep 25, 2012 11:24 am
by Krzysztof1964
Re: Kolejny update z Binga
Posted: Fri Oct 05, 2012 9:08 am
by Krzysztof1964
loituma wrote:Zgłosiłem dziś przesunięcie mapy w stosuku do GPS nad Mińskiem Maz.
Zobaczymy czy poprawią.
He, he, wczoraj też to zgłosiłem do supportu Waze'a podając ten link:
https://world.waze.com/editor/?zoom=5&l ... FFTFTTTTFT
Czekam na odpowiedź. Jak nic nie zrobią to uderzę do Binga na ich forum:
social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/bingmaps/threads
Re: Kolejny update z Binga
Posted: Thu Nov 22, 2012 7:32 pm
by Krzysztof1964
Przybyły kolejne zdjęcia. Na razie zauważyłem nowe pokrycie na wybrzeżu (Rewal, Trzęsacz). Podobno są też nowe w Katowicach.
Re: Kolejny update z Binga
Posted: Tue Nov 27, 2012 10:27 am
by Krzysztof1964
Re: Kolejny update z Binga
Posted: Wed Nov 28, 2012 8:46 am
by Krzysztof1964
ireun wrote:Ej, mógłby mi ktoś podesłać link do takiej mapy binga, gdzie dało by się sprawdzić pokrycie map.. Wiem, że gdzieś tu był ten link ale nie mogę go znaleźć..
http://www.openstreetmap.org/?relation=1583230
Re: Kolejny update z Binga
Posted: Sun Jun 30, 2013 7:19 pm
by Krzysztof1964
Zauważyłem nowe zdjęcia sat. z Binga w Puszczy Nadnoteckiej
https://world.waze.com/editor/?zoom=2&l ... TTTFTTTFTT
Niestety zdjęcie jest przesunięte ok. 50 metrów na zachód więc bez przesuwania nie da się rysować nowych dróg. Niech nikt nie próbuje dopasowywać istniejących już narysowanych przeze mnie dróg do tego zdjęcia bo narobi bałaganu.
Re: Kolejny update z Binga
Posted: Thu Oct 04, 2012 11:41 am
by loituma
Zgłosiłem dziś przesunięcie mapy w stosuku do GPS nad Mińskiem Maz.
Zobaczymy czy poprawią.
Re: Kolejny update z Binga
Posted: Sun Oct 14, 2012 7:34 pm
by mousepl
Mogliby popstrykać zdjęcia. Kurde połowy śląska nie ma, czekam na Bielsko, żywiec i okolice...
Re: Kolejny update z Binga
Posted: Sun Jun 30, 2013 9:25 pm
by psciborek
Też zauważyłem aktualizacje w okolicach Płocka. W końcu mogłem zaznaczyć stacje, które tam były