Post Reply

Waze jako rejestrator?

Post by nemapl
Dzień dobry,
Korzystam z Yanosika natomiast po odpaleniu Waze jestem nim zauroczony - w zasadzie miałem już Yanosika kasować gdy przypomniałem sobie o jednej zasadniczej przewadze: Yanosik ma rejestrator, który nagrywa przejazd.
Czy są słuchy aby Waze też miał mieć takowy?
nemapl
Posts: 7
Been thanked: 1 time

POSTER_ID:17393721

1

Send a message

Post by mousepl
Rejestrator na jakiej zasadzie? Waze rejestruje Twój ślad GPS i trasy są dostępne 3 miesiące wstecz w edytorze. Jeśli chodzi Ci o rejestrowanie obrazu z kamery to Waze nie ma takiej opcji.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by nemapl
Tak,
Chodzi o nagrywanie obrazu.
"Inne aplikacje nagrywające" - czyli odpalać przed waze coś do nagrywania i potem Waze?
A to ktoś korzysta i może podpowiedzieć co się do tego nadaje?

Szukałem informacji natomiast Waze wydaje się nie iść w tym kierunku.
Napisałem o tym bo jest to dosyć wygodne - odpalam yanosika i odrazu się samo włącza rejestriwanie wideo/audio z trasy - byłem ciekawy czy tutaj podobnie, może z czasem...
nemapl
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by nemapl
Tobjas wrote:Witaj, możesz włączyć nagrywanie w yanosiku później wziąść wstecz->działanie w tle i możesz śmiało włączyć Waze. Samujac jeździsz na waze jako nawigacja a w tle yanosik pokazuje zagrożenia i rejestruje kamera Twój przejazd.
Tak zrobiłem - działa, dzięki :)
nemapl
Posts: 7
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Sosnaone
Na pewno chodzi o rejetrowanie obrazu. @nemapl masz inne aplikacje nagrywające. Warto zastanowić się nad Waze. Polecamy!

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
Sosnaone
Posts: 74
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by Sosnaone
Kolego @nemapl tak jak powiedział @tobjas. Możesz też użyć jednej z aplikacji opisanych http://m.benchmark.pl/testy_i_recenzje/ ... roida.html
Ja osobiście kolegami dedykowane urządzenie mio. Mam polecam chwale sobie. Pooglądaj nagrania na YT każdej z nich. Nic Ci nie da takiej jakości nagrania jak dedykowany sprzęt.

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
Sosnaone
Posts: 74
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by Tobjas
Witaj, możesz włączyć nagrywanie w yanosiku później wziąść wstecz->działanie w tle i możesz śmiało włączyć Waze. Samujac jeździsz na waze jako nawigacja a w tle yanosik pokazuje zagrożenia i rejestruje kamera Twój przejazd.

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message