Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Problem z wyznaczaniem długich tras.

Post by p787
Witajcie Wazerzy !

Od jakiegoś miesiąca zauważyłem problem w wyznaczaniem długich tras w nawigacji. Sprawdziłem na Androidzie i iOS ale problem jest taki sam. Nawigacja wyznacza trasę jeśli punkt docelowy mam tak do 500 km od miejsca z którego ruszam, gdy jest dalej nie daje rady i kończy komunikatem że jest problem z połączeniem z serwerem tras. Ostatnio w drodze do Amsterdamu mimo że podzieliłem sobie drogę na odcinki też często miałem komunikat o problemach z połączeniem z serwerem. A hitem był odcinek autostrady z Poznania do Świecka, tu Waze twardo przez prawie 60 km pokazywało brak drogi. Kogoś spotkał podobny problem?

Pozdrawiam Paweł
p787
Posts: 4
Been thanked: 2 times

POSTER_ID:17038819

1

Send a message

Post by SebiSer
MarekLasocha wrote:Może nie jest to najlepsze miejsce do zgłoszenia problemu ale chciałbym zwrócić uwagę na problem z wyznaczaniem tras w mojej okolicy.
Często jeździmy służbowo do Krakowa lub Opola i Dobrzenia Wielkiego.
Poniżej przykładowe wyznaczone trasy
https://www.waze.com/pl/livemap?zoom=17 ... t_text=Now

Trochę bezsensu wyznacza trasę bo musimy jechać do Zamościa a potem się wracać.
Czy nie można ustawić, żeby nawigacja kierowała użytkownika na Biłgoraj a potem w kierunku na Rzeszów?
Przez takie kierowanie jak robi obecnie waze, wielu z moich kolegów rezygnuje z tej aplikacji.
Prosze o pomoc.
Wiele tu się nie zmieni, koniecznie przeczytaj ten post
viewtopic.php?f=73&t=226135
w którym wytłumaczono mi jak to działa i... do dziś wyznacza trase tak jak wyznaczało.

Z doświadczenia [ porównanie WAZE GM] wiem że WAZE nie wyznacza zbyt pięknie dłuższych czas.
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by p787
jarkaz wrote:Ja tu widzę raczej problem z brakiem internetu, skoro nie chciało załadować drogi.
Tego problemu nie biorę pod uwage ;) net był zawsze. Nawet teraz jak sobie próbuję wyznaczyć punkt docelowy w Amsterdamie to jest lipa. A komunikat dla ścisłości jest Ojej nie mogę wyznaczyć trasy :mrgreen: (to ojej mogliby sobie już programiści darować).

Pozdr. P.
p787
Posts: 4
Been thanked: 2 times
Send a message