Post by PisiaTalisman
Hej, jestem nowym użytkownikiem i właśnie się zastanawiałem dlaczego nic nie zalicza dodatkowo jak mam profil użytkownika w app to samo sobie zmienia nazwę użytkownika email itp
PisiaTalisman
Posts: 2
Send a message

Post by PisiaTalisman
Kasuje się raz jak wejdę to jest podpis login i email a innym razemjak wejdę to są puste pola... i tu Cię zaskoczę, bo dzieje się samo
PisiaTalisman
Posts: 2
Send a message

Post by PrimeWPI
Cześć. Potwierdzam , u mnie licznik też stanął a codziennie nabijam kilometry.
PrimeWPI
Posts: 4
Send a message

Post by PrimeWPI
Niestety pod podanym linkiem pokazuje to samo co app. Są to nieaktualne dane.
PrimeWPI
Posts: 4
Send a message

Post by PrimeWPI
od około dwóch tygodni licznik w waze stoi , zarówno w aplikacji jak i na waze.com/pl/dashboard.
Też tak macie ?
PrimeWPI
Posts: 4
Send a message

Post by PrimeWPI
u mnie właśnie się zaktualizowało po dwóch tygodniach. Zauważyłem że bardzo często mają z tym problem...

No i niestety nie ma wszystkich kilometrów ( niemal połowy z przejechanego w tym czasie dystansu )
PrimeWPI
Posts: 4
Send a message

Post by taxiwrocek1976
Też tak mam.Niezła lipa się dzieje z tymi punktami.
taxiwrocek1976
Posts: 1
Send a message

Post by TiuroMi
Witam

To mój pierwszy post więc witam serdecznie. Naczytałem się sporo w Wiki Waze o projekcie, społeczności, algorytmach itd. i entuzjastycznie podszedłem do nowego narzędzia ;-)

Jestem nowym użytkownikiem, aktywnym od około 10 dni. W apce i na stronie edytora map mam 435 punktów, które się nie aktualizują w ogóle, odkąd je sprawdzam (od około tygodnia). Ponadto na stronie dashboard mam 2 911 punktów, które też łącznie z liczbą przejazdów i km również się nigdy nie aktualizują.
Czy to jakiś bug/problem i trzeba czekać czy gdzieś ewentualnie mogę skierować prośbę o sprawdzenie mojego konta czy wszytko w porządku i kiedy nastąpi update.

Pozdrawiam
TiuroMi
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by TiuroMi
dzięki za szybką odpowiedź, czyli to jest ta informacja: "Ostatnio zmienione 3 dni temu"

Czy ta rozbieżność dashborad 2911 vs 435 apka/edytor to jest ok? Zniweluje się za jakiś czas?

Czy apka/edytor updatuje się niezależnie od dashboard'u?

Ponadto w historii przejazdów w edytorze wszytko jest OK, przejazdy pojawiają się od razu praktycznie.

Ogólnie będę czekał, ale te kilka pytań początkującego musiałem zadać.
TiuroMi
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by TiuroMi
Hej

Są 2 podobne wątki, ale w sumie do żadnego mój problem się nie kwalifikuje.

Otóż od około 2 miesięcy nie aktualizuje mi się liczba punktów, pozostaje na tym samym poziomie, pomimo, że w tym czasie pojawiły się przejazdy na sumę około kilku tysięcy kilometrów. Widzę te jazdy w edytorze, ale punktów nie przybywa mniej więcej od początku sierpnia (trudno mi to dokładnie zweryfikować) (ani w apce, ani w edytorze)

Nie wiem czy ktoś ma jeszcze ten problem, nie widzę opisu podobnej sytuacji.
Gdzie to ewentualnie mogę zgłosić.

Dzięki!
TiuroMi
Posts: 6
Has thanked: 2 times
Send a message