Post Reply

Nie zalicza przejechanych kilometrow

Post by
Na aplikacji zrobilem jakies 500 km 6 dni temu do dzis w przejechanych kilometrach mam 0. Podczas jazdy telefon mial wlaczone pakiety danych i byl polaczony do sieci. Ktos wie jaka jest przyczyna?

POSTER_ID:17418528

1

Send a message

Post by AdamoSk
--- fotoradary po minięciu dalej ostrzega w jakimś tam promieniu od fotoradaru ,nie ostrzega jaka prędkość jest wymagana . To można poprawić, czasem ustawiona jest prędkość maksymalna 0km/h
---nie mówi o pewnych skrętach gdzie wręcz powinna Można to poprawić w edytorze, albo poprzez korektę geometrii drogi, albo wymusić dany komunikat
--- kłopoty z zawracaniem po pojechaniu nie tak jak chciała nawi jak sobie akurat wjedziemy w jakąś długą uliczkę to się karniemy parę km gratis i wrócimy w to samo miejsce(żeby chociaż powiedziała...... za 3km zawróć.....a tu nic. To też można poprawić, w każdym segmencie drogi można wybrać czy można tam zawracać
---kłopot jak gdzieś pojedziemy gdzie jest słaby zasięg,albo jakieś kłopoty z "danymi komórkowymi" i polecimy nie tak jak chciała nawi bo jakiś objazd albo coś tam to już tylko papierowa mapa zostaje. Tak to działa w nawigacjach online, zawsze można kupić jakąś nawi offline
--denerwująca opcja" zrób zdjęcie" jak dojeżdżasz na miejsce (można to jakoś wyłączyć?) zasłania pół ekranu i po co mam robić zdjęcie niczego szczególnego Też mnie to denerwuje, ale nic z tym nie zrobimy
---za szybko kończy nawigację ze 100 metrów przed celem kończy nawigować i pa jak się skupiałeś na drodze bo coś się działo jakieś skręty itp. to nie wiesz gdzie jest cel Ja nie spotkałem się z czymś takim, zawsze doprowadza do celu
AdamoSk
Area Manager
Area Manager
Posts: 83
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by An_ka
Przejechane kilometry można sprawdzić w Edytorze Waze w zakładce Przejazdy.
https://www.waze.com/pl/editor
Jeśli tam są, to będą naliczane dalej.
Przejazdy i edycję to są dwie różne rzeczy.
Zdobywając punkty za przejazdy można awansować na kolejne poziomy.
Więcej informacji tutaj
https://wazeopedia.waze.com/wiki/Poland ... a_i_punkty
Aby awansować na kolejne poziomy edycji trzeba po prostu edytować i zdobyć odpowiednią liczbę edycji.
An_ka
Area Manager
Area Manager
Posts: 237
Has thanked: 13 times
Been thanked: 20 times
Send a message


Post by ewja7987
A ja mam zero km i zero punktów. Używam od kilku dni ale chyba tak nie powinno być.
ewja7987
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by ewja7987
W panelu coś się zaczęło pojawiać ale w aplikacji kiepsko jakoś to idzie. Pokazuje co prawda część punktów, ale osiągnięć żadnych.. znaczy cuksów.. wiadomo może koledzy/koleżanki kiedy się te problemy skończą?
ewja7987
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by ewja7987
Już ponad dwa miesiące to trwa. Orientuje się ktoś jaki był najdłuższy okres braku zliczania? Trochę to denerwujące
ewja7987
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by Falcon4Tech
Aktualnie od 9 dni jest wstrzymane wyświetlanie aktualnych punktów w panelu. Ale spokojnie, wszystko się liczy tylko nie wyświetla wartości.
Falcon4Tech
Country Manager
Country Manager
Posts: 47
Has thanked: 6 times
Been thanked: 12 times
Send a message

Post by FordKaST
Takie pytanie:
Czy zliczane są tyko kilometry wyznaczonych tras, czy wystarczy odpalić apke i jechać?
FordKaST
Posts: 49
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by gabrylek
Jak szybko powinny się punkty updatować? Wczoraj zarejestrowałem się na Waze (po kilku latach jazdy bez rejestracji) i nie mam jazd z wczoraj i dzisiaj. Cukierki zebrane na aplikacji też nie dają punktów. W mapie brak możliwości edycji, bo nie ma tras :(
gabrylek
Posts: 3
Has thanked: 2 times
Send a message

Post by gabrylek
Tak się zastanawiam, w filmie na stronie podaje, że można się zarejestrować i się nie straci swoich punktów. Jak się zarejestrowałem - najpierw podałem telefon, potem dodałem email to mi wyzerowało punkty. Czy można jakoś wrócić te 110.000 punktów? Czy rejestracja źle działa?
gabrylek
Posts: 3
Has thanked: 2 times
Send a message