odsłonić mapę

[ img ]

Moderators: mousepl, redviper26

Re: odsłonić mapę

Postby MutaFukas » Sat May 06, 2017 11:18 am

Czyli kiedyś ktoś mnie złe poinformował na czacie ze AM daje właśnie takie możliwości, a nie tylko odsłania mapę. A tylko dlatego złożyłem o AM
MutaFukas

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby mousepl » Sat May 06, 2017 11:12 am

Na obszarze AM możesz robić wszystko w ramach swojego poziomu WME. Jeśli Ty masz poziom 2 to nie masz możliwości edycji na drogach zablokowanych na wyższym poziomie - w przeciwnym przypadku blokowanie dróg nie miałoby sensu.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1 time
Been thanked: 837 times

Postby MutaFukas » Sat May 06, 2017 11:06 am

Jeżeli jedną z oznak posiadania strefy AM jest np. możliwość przesunięcia, itp. drogi dostępnej dla edytorów 3 poziomu, to wcale to nie działa. Zresztą nie jest to pierwszy i ostatni element w WAZE, który nie działa tak jak powinien. Zdążyłem się już do tego przyzwyczaić i dlatego nie bawię się już tak często w edycje jak na początku. Dlatego tez nie przypominałem się o to po 3 dniach tylko miesiącu.
MutaFukas

Postby Jacek2000 » Mon May 01, 2017 7:46 pm

MutaFukas wrote:Moze 2-3 dni juz nie pamietam bo usunolem ta wiadomosc dawno temu. Ale co to zmienia, wszystko juz jasne co i kiedy a AM dalej nie ma

Właśnie pobawiłem się trochę i sprawdziłem wszystkie wiadomości wysyłane przez Ciebie i do centrali i widzę, że strefa AM została Tobie przydzielona i jest aktywna. Oto dowód, że wszystko działa prawidłowo, co wyraźnie widać na twoim profilu, https://www.waze.com/pl/user/editor/MutaFukas
Z tego co widać na Twoim profilu wszyscy wykonali swoje czynności prawidłowo i strefę masz aktywną.
Jacek2000
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 81 times
Been thanked: 83 times

Postby mousepl » Sun Apr 30, 2017 8:55 pm

Może wyjaśnię nieco jak to działa, żeby nie było wątpliwości, ponieważ w tych czynnościach biorą udział3 strony:
Ty @MutaFukas wypełniasz formularz podając obszar, który Cię interesuje.
My (LC) weryfikujemy Ciebie oraz dane, które przesłałeś.
My (LC) decydujemy, czy przydzielić Ci obszar, czy nie.
My (LC) kontynuujemy "papierkową" robotę z naszej strony.
My (LC) wysyłamy informację do Ciebie, czy teren zostanie przyznany, czy nie.
Centrala sprawdza naszą robotę (codziennie, co 2 dni, co tydzień... zależy - niestety nie od nas).
Centrala widząc poprawne dane i poprawną weryfikację przyznaje uprawnienia.

Jak widzisz dostałeś informację, że teren został Ci przydzielony. Jak wynika z powyższych informacji piłka jest/była po stronie centrali i nie mamy wpływu na tempo prac. Jedno jest pewne - jeśli teren do edycji nie pojawił się do 2-3 dni roboczych to oznacza, że wypadałoby się przypomnieć, szczególnie jak miałeś napisane w wiadomości, że ze 2-3 dni ten rejon będzie.
My osobiście nie sprawdzamy, czy rejon został nadany, ponieważ nie jesteśmy do końca w stanie (czyt. wymaga to głębszej analizy) -rejony AM się pokrywają.

PS. Nie raz bywały przypadki, że pomimo informacji od centrali o nadaniu rejonu AM użytkownik nie miał uprawnień - w takim przypadku użytkownik odpisywał po 3-4 dniach, że nadal kicha z uprawnieniami i my interweniowaliśmy w centrali w tym temacie.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs

Has thanked: 1 time
Been thanked: 837 times

Postby MutaFukas » Sun Apr 30, 2017 7:51 pm

Moze 2-3 dni juz nie pamietam bo usunolem ta wiadomosc dawno temu. Ale co to zmienia, wszystko juz jasne co i kiedy a AM dalej nie ma
MutaFukas

Postby Jacek2000 » Sun Apr 30, 2017 2:12 pm

3/28/2017 9:57:54 - MutaFukas -data jak ostatnio wysłałeś prośbę o AM , a następnego dnia została ona potwierdzona w centrali.
Poza tym nigdy nie odpisuję nigdy edytorowi, że obszar AM będzie widoczny w ciągu 2 tygodni, tylko w ciągu 2-3 dni.
Jacek2000
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Postby MutaFukas » Sat Apr 29, 2017 7:01 pm

[Napisał bym na maila ale wykasowałem i nie wiem kto zatwierdzał i dokładnie kiedy] Jakieś 2 ,3 miesiące temu dostałem maila, że AM zostanie mi przyznany i w przeciągu 2 tygodni będzie widoczny. Niestety do teraz jest nie aktywny...
MutaFukas

Postby Jacek2000 » Mon Mar 27, 2017 2:57 pm

CYCuVW zaglądasz czasem na Slack, masz tam informacje do przeczytania i kilka uwag.
Jacek2000
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Postby jarkaz » Sun Mar 26, 2017 8:38 pm

Nie widzę w arkuszu takiego zgłoszenia, wyślij jeszcze raz.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
jarkaz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 742 times
Been thanked: 413 times

Next

Return to Poland