odsłonić mapę

[ img ]

Moderators: mousepl, redviper26

Re: odsłonić mapę

Postby CYCuVW » Sun Mar 26, 2017 8:37 pm

jarkaz wrote:
CYCuVW wrote:ja wysłałem formularz zgłoszeniowy na Area Managera miesiąc temu i do dzisjejszego dnia brak odpowiedzi.

Jak wysłałeś zgłoszenie miałeś ~3tyś edycji, żeby zostać AM trzeba mieć 2lvl i 5tyś edycji.
Twoja prośba została odrzucona.
Teraz masz 6300edycji, możesz wysłać zgłoszenie ponownie, myślę że zostanie rozpatrzone pozytywnie ;)

zgadza się tak było, ale zgłoszenie wysłałem jeszcze raz po 5000 edycji i jest cisza.
CYCuVW

Has thanked: 37 times
Been thanked: 5 times

Postby jarkaz » Sun Mar 26, 2017 10:59 am

CYCuVW wrote:ja wysłałem formularz zgłoszeniowy na Area Managera miesiąc temu i do dzisjejszego dnia brak odpowiedzi.

Jak wysłałeś zgłoszenie miałeś ~3tyś edycji, żeby zostać AM trzeba mieć 2lvl i 5tyś edycji.
Twoja prośba została odrzucona.
Teraz masz 6300edycji, możesz wysłać zgłoszenie ponownie, myślę że zostanie rozpatrzone pozytywnie ;)
jarkaz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 752 times
Been thanked: 422 times

Postby CYCuVW » Sat Mar 25, 2017 7:56 pm

ja wysłałem formularz zgłoszeniowy na Area Managera miesiąc temu i do dzisjejszego dnia brak odpowiedzi.
CYCuVW

Has thanked: 37 times
Been thanked: 5 times

Postby An_ka » Sat Mar 25, 2017 10:56 am

Zamiast czekać na odsłonięcie obszarów po przejeździe możesz wysłać formularz zgłoszeniowy na Area Managera https://www.waze.com/forum/viewtopic.php?f=73&t=108093
An_ka
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 12 times
Been thanked: 18 times

Postby SebiSer » Sat Mar 25, 2017 10:38 am

a to nie zaobserwowałem, jak do tej pory siedziało w tle dość grzecznie :) [SGSIV bez roota]
SebiSer

Has thanked: 72 times
Been thanked: 4 times

Postby GLadi83 » Sat Mar 25, 2017 9:28 am

Nie wyłącza Ci się Waze po jakimś czasie jeżeli siedzi w tle bez routingu?
GLadi83
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 87 times
Been thanked: 19 times

Postby SebiSer » Sat Mar 25, 2017 9:25 am

Awar1965 wrote:Po jakim czasie brak? Teraz opóźnienie małe jest.

ale ja mam na myśli że w ogóle mi nie odsłoniło map do edycji gdy:

- waze bez routingu jest w tle a jade na google.
SebiSer

Has thanked: 72 times
Been thanked: 4 times

Postby Marcin_S » Tue Mar 21, 2017 9:31 am

Cześć, trzeba niestety nieco poczekać - zdaje się, że serwery sa znowu w modernizacji i są opóxnienia w aktualizacjach przejazdów, punktów itp.
Często dzieje sie to także w czasie Nalotów na mapy - teraz mamy MapRaid w Stanach, Meksyku, Indiach i chyba gdzieś w strefie języka francuskiego.

@SebiSer na 100% można jechać bez wyznaczonej trasy żeby obszar stał się dostępny do edycji. Jeżeli chcesz jeździć na dwóch nawigacjach i Waze ma być w tle to Waze powinna mieć wyznaczoną trasę a ta druga do podglądu. Jeżeli chcesz jednak mieć inną jako aktywną z wyznaczoną trasą to najlepszym rozwiązaniem jest użycie dwóch telefonów/tabletów. wtedy możesz na bieżąco sobie porównywać, która jest dokładniejsza i które ETA jest dokładniejsze.
Natomiast jeżeli wolisz GM to używaj tylko GM. Sądząc z twoich postów Waze Ci nie leży to po co się zmuszasz do używania? Jak mi coś nie pasuje to nie używam, nie lubię się samobiczować. Nie lubię śledzi to ich nie jem a nie zagryzam śledzi czekoladą.

Jeżeli natomiast chcesz ulepszać Waze, tak żeby spełniła Twoje oczekiwania, to po prostu proponuj zmiany na przeznaczonych do tego forach, jeżeli społeczność Cię poprze to zmiany pójdą do produkcji i w którejś z kolejnych wersji poznasz swoje dzieło.
Pozdrawiam,
Marcin
Marcin_S
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 634 times
Been thanked: 464 times

Postby Rafal_Seat » Tue Mar 21, 2017 6:07 am

Ja też mam ten problem. Na cztery przejechane trasy zaliczyło mi jedną. W niedziele specjalnie pojechałem w miejsce gdzie jest nowa droga a nie ma jej na mapie i lipa. Nie zarejestrowało jej i nie mogę jej edytować. A punkty też już wiszą ładnych parę dni.
Rafal_Seat

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Postby Awar1965 » Tue Mar 21, 2017 5:44 am

Po jakim czasie brak? Teraz opóźnienie małe jest.
Awar1965

Has thanked: 68 times
Been thanked: 14 times

PreviousNext

Return to Poland