Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

routing waze

Post by SebiSer
Ależ dziwnie mi nawiguje WAZE od kilku dni - tak jakby informatyk coś namiaszał - ciągnie do głównych dróg [ zachowanie googlopodobne]- nie widzi racjonalnych skrótów. Nie pytajcie o screeny i takie tam - ja to po prostu widze na ekranie.
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times

POSTER_ID:17212556

1

Send a message

Post by djgodzio
Ja do baru sportowego Agrykola, Warszawa Hopfera 6 jechałem tak
https://i1156.photobucket.com/albums/p5 ... 4e6iwz.jpg
Za 300 metrów skocz z mostu. Kompletnie nieodpowiedzialna nawigacja. Jak mam się zatrzymać na trasie szybkiego ruchu? :evil:
djgodzio
Posts: 21
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by djgodzio
Wczoraj zostałem skierowany na zamkniętą drogę. Nie mam możliwości jednak zamknięcie tej trasy między Moszna-wieś a Moszna-Parcela. Nie chciałem też marnować czasu i podjeżdżać bezpośrednio pod płotek aby zgłosić zamknięcie.
djgodzio
Posts: 21
Been thanked: 2 times
Send a message


Post by Marcin_S
djgodzio wrote:Ja do baru sportowego Agrykola, Warszawa Hopfera 6 jechałem tak
https://i1156.photobucket.com/albums/p5 ... 4e6iwz.jpg
Za 300 metrów skocz z mostu. Kompletnie nieodpowiedzialna nawigacja. Jak mam się zatrzymać na trasie szybkiego ruchu? :evil:
Niestety, adres którego szukałeś został pobrany z Google. Na naszej mapie takiego obiektu (i numeru 6) jeszcze nie ma. Nie wiem czy wiesz, ale mapa Waze powstaje dzięki pracy społeczności Waze - edytorów, którzy poświecają swój czas żeby mapy były jak najbardziej aktualne. I widoczne żaden z nas nie był jeszcze w tym barze i go nie dodał do mapy Waze.

Aleje Hopfera jest wyłączona z ruchu, jeżeli wiesz gdzie jest optymalnie dojechać samochodem aby dojść do tego bar - podziel się swoją wiedzą lub... samodzielnie nanieś bar, parking na którym można zostawić samochód i drogę dojścia do baru. Bar jest w okolicach tego miejsca : https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =232078648 (to jest link do mapy Waze)

Jeżeli są błędzy w prowadzeniu przez Waze, w adresach itp. to pamiętaj, że jakość naszej mapy może zależeć także od Ciebie a jeżeli czgoś brakuje to wina takich samych użytkowników jak Ty. To edytujący użytkownicy Waze ją poprawiają (np. usuwając błędy importowanych danych), dodaja adresy, obiekty, zamknięcia dróg itp. Czyli to do nas możesz mieć pretensję ale pamiętaj, ze jeszcze wszędzie nie byliśmy.

Pozdrawiam,

Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1695
Has thanked: 754 times
Been thanked: 729 times
Send a message

Post by mousepl
Dziś po południu była awaria routing serwera, ale nie zauważyliśmy niczego podejrzanego wcześniej. Podaj jakieś trasy to posprawdzamy.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by SebiSer
hmm google maps zachowywało sie podobnie :)
Nie mam screenów tak jak pisałem.
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by Sosnaone
@djgodzio dzięki za informację. Jeśli nie masz czasu na edycje zawsze możesz zgłosić błąd / poprawkę / zamknięcie poprzez komunikator slack. Na forum znajdziesz instrukcje jak to zrobić. Ktoś na pewno będzie w stanie zamknąć drogę, nanieść remont. Tak jak napisał @marcin_s dużo zależy od nas edytorów. Mapy są bezpłatne ich jakość uważam stoi na bardzo wysokim poziomie, to wszystko dzięki zaangażowanej społeczności. Zachęcam do aktywnego edytowania. Szerokości dla Ciebie!

Wysłane z mojego SM-T715 przy użyciu Tapatalka
Sosnaone
Posts: 74
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times
Send a message