Problematyczna aplikacja.

[ img ]

Moderators: redviper26, mousepl

Re: Problematyczna aplikacja.

Postby Marcin_S » Mon Oct 23, 2017 1:10 pm

@AdamHorak zgłoszony przez Ciebie problem przekazaliśmy "wyżej" z prosbą o eskalację. Mamy potwierdzenie, że zajmą się tym.

Jeśli chodzi o robienie długich tras - moja najdłuższa to z Polski do Hiszpanii, robiłem w odcinkach około 1400 - 1200 - 900 i nie było problemu. Powrotną wyznaczałem z omijaniem dróg płatnych i "zasięg" spadł do około 800 dla jednego skoku. Po osiagnięciu Niemiec zasięg znowu wzrósł.
Przy tak długich trasach czas jazdy jest bardziej ograniczeniem.

Pozdrawiam,
Marcin
Marcin_S
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 676 times
Been thanked: 499 times

Postby Ramelov » Thu Aug 17, 2017 12:53 pm

Nie wiem jak w najnowszej wersji sprzed kliku dni, ale poprzednia wersja na trasie 800 km zamknęła mi się około 2 razy. Przy czym było to spowodowane dłuższą utratą fixa GPS przez mój telefon. Tym niemniej nie jest to prawidłowe zachowanie aplikacji. Natomiast raz, przy przeliczaniu tras alternatywnych w czasie jazdy, doszło do takiego zawieszenia komórki, że nawet 7-sekundowe przyciśnięcie przycisku power nic nie dało. Trzeba było wyjąć baterię. To pierwszy taki przypadek na moim telefonie (Samsung Galaxy Note 4). Istnieje więc niewątpliwie problem stabilności aplikacji.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Ramelov

Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times

Postby rysal » Wed Aug 16, 2017 6:04 am

Czy korzystałeś z Waze bezpośrednio na telefonie czy może poprzez Android Auto ?
rysal
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 16 times
Been thanked: 39 times

Postby SebiSer » Sun Oct 22, 2017 8:46 pm

Na dłuższych trasach + 600 km WAZE sie wyłącza - ale to chyba dlatego że ta aplikacja nie było tworzona zmyśla o długich trasach - tylko jako nawi -społecznościowa dla miast.
SebiSer

Has thanked: 76 times
Been thanked: 5 times

Previous

Return to Poland