Problematyczna aplikacja.

[ img ]

Moderators: mousepl, redviper26

Re: Problematyczna aplikacja.

Postby ip0s » Sun Jun 17, 2018 5:31 am

Ja mam problem ze zbyt małym telefonem ;) Iphone SE ma 4 cale i na tej wielkości ekranu problemem jest precyzyjne trafianie palcem w ikony (zwłaszcza w czasie jazdy). Na początek ikona "zgłoszenia" jest ciut za mała, kolejne ikony "korek", "policja" też są za małe, w dodatku okrągłe, co utrudnia dokładne trafienie, można "dziabnąć obok ikony i wtedy wracamy do ekranu nawigacji zamiast zgłoszenia. A skoro minąłem już zgłaszany obiekt, to nie widzę sensu zgłaszać go ponownie, tylko w innej lokalizacji. Gdyby te ikony "korek", "policja" itp. były kwadratowe, tj. ekran podzielony jak tabliczka czekolady to po pierwsze byłby większe i łatwiej byłoby trafić, a po drugie najwyżej nie trafiając nie wyrzucałoby mnie do ekranu nawigacji, a omyłkowe kliknięcie "korka" zamiast "policji" pozwala mi wrócić o jeden ekran do tyłu i wybrać prawidłowo.

PS. Nie zmienię telefonu, ten ma pół roku i o ile pAple czegoś nie odwinie, to musi starczyć na 2-3 lata :D

Pozdrawiam
Naviexpert - jedyna sensowna nawigacja
ip0s
 
Posts: 43
Joined: Mon Aug 03, 2015 8:04 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times

Re: Problematyczna aplikacja.

Postby jarkaz » Sun Jun 17, 2018 9:57 am

ip0s wrote:Ja mam problem ze zbyt małym telefonem ;) Iphone SE ma 4 cale i na tej wielkości ekranu problemem jest precyzyjne trafianie palcem w ikony (zwłaszcza w czasie jazdy). Na początek ikona "zgłoszenia" jest ciut za mała, kolejne ikony "korek", "policja" też są za małe, w dodatku okrągłe, co utrudnia dokładne trafienie, można "dziabnąć obok ikony i wtedy wracamy do ekranu nawigacji zamiast zgłoszenia. A skoro minąłem już zgłaszany obiekt, to nie widzę sensu zgłaszać go ponownie, tylko w innej lokalizacji. Gdyby te ikony "korek", "policja" itp. były kwadratowe, tj. ekran podzielony jak tabliczka czekolady to po pierwsze byłby większe i łatwiej byłoby trafić, a po drugie najwyżej nie trafiając nie wyrzucałoby mnie do ekranu nawigacji, a omyłkowe kliknięcie "korka" zamiast "policji" pozwala mi wrócić o jeden ekran do tyłu i wybrać prawidłowo.

PS. Nie zmienię telefonu, ten ma pół roku i o ile pAple czegoś nie odwinie, to musi starczyć na 2-3 lata :DPozdrawiam


Mam iPhone SE i nie zauważyłem żadnych problemów z ikonami. Ci co mnie lepiej znają mogą potwierdzić że dużo zgłaszam, czy to raportów na drodze czy błędów mapy. Tak teraz patrzę że ikony od zgłoszeń są prawie wielkości mojego kciuka. Jak można nie trafić w taką ikonę?
jarkaz
Waze Local Champs
Waze Local Champs
 
Posts: 2546
Joined: Tue Apr 08, 2014 5:04 pm
Location: Sochaczew, Poland
Has thanked: 795 times
Been thanked: 494 times

Re: Problematyczna aplikacja.

Postby wnclooney » Tue May 29, 2018 7:59 am

Po raz kolejny po aktualizacji ze sklepu Play aplikacja pada. Odpala się, jest widoczne białe okienko, dolny pasek z lupką i symbolem głośniczka i przycisk do zgłaszania zdarzeń. I tyle aplikacja może tak wisieć cały dzień. Nie pomaga restart telefonu ciągle to samo. Trzeba odinstalować i zainstalować na nowo.
wnclooney
 
Posts: 3
Joined: Thu Sep 29, 2016 9:57 am
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time


Return to Poland

Who is online

Users browsing this forum: No registered users