Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Marcin_S
@KiaRedSid - niebieska kropka pojawia sie przy braku lokalizacji GPS. Sprawdź proszę czy z telefonem wszystko OK.
Pozdrawiam,
Marcin
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1695
Has thanked: 754 times
Been thanked: 729 times
Send a message

Post by mousepl
To jest znany błąd. Te ustawienia są na serwerze i niestety nie można ich przestawić. Język jest przełączany, ponieważ niektóre języki mają inne litery i głos nie potrafiłby ich przeczytać.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Nie jest nowy, ale na razie nie ma rozwiązania. Ten problem ma najmniejszy priorytet ze względu na to, że nie wiadomo jak to rozwiązać.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
W jaki sposób się weryfikujesz?
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Nie ma takiej weryfikacji, weryfikować się można loginem + hasło, numerem telefonu albo kontem FB, więc coś chyba robisz źle.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Zasadniczo to nie ma ograniczenia dla danych urządzeń. Jedyne co trzeba mieć to sklep i z niego ściągnąć. Jeśli to nie działa to zawsze można pobrać z innego źródła i zainstalować z .apk.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by omacek
AdamHorak wrote:Ale mam wrażenie, że ten problem nie jest nowy. Latem też chyba mi się pojawiał ale jakoś o tym zapomniałem.
Lektor Agata - z nazwami ulic, czy Agnieszka bez nazw? OIDP to Agnieszka działała za granicą prawidłowo czyli prawo, lewo itp... .Dlaczego Agata nie, już napisał Mouse.
omacek
Country Manager
Country Manager
Posts: 571
Answers: 1
Has thanked: 9 times
Been thanked: 79 times
Send a message

Post by Ramelov
Nie wiem jak w najnowszej wersji sprzed kliku dni, ale poprzednia wersja na trasie 800 km zamknęła mi się około 2 razy. Przy czym było to spowodowane dłuższą utratą fixa GPS przez mój telefon. Tym niemniej nie jest to prawidłowe zachowanie aplikacji. Natomiast raz, przy przeliczaniu tras alternatywnych w czasie jazdy, doszło do takiego zawieszenia komórki, że nawet 7-sekundowe przyciśnięcie przycisku power nic nie dało. Trzeba było wyjąć baterię. To pierwszy taki przypadek na moim telefonie (Samsung Galaxy Note 4). Istnieje więc niewątpliwie problem stabilności aplikacji.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka
Ramelov
Posts: 16
Has thanked: 10 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by rysal
Czy korzystałeś z Waze bezpośrednio na telefonie czy może poprzez Android Auto ?
rysal
Area Manager
Area Manager
Posts: 349
Has thanked: 14 times
Been thanked: 39 times
Send a message
[imghttps://s.waze.tools/c3.png][/img]

Post by SebiSer
Na dłuższych trasach + 600 km WAZE sie wyłącza - ale to chyba dlatego że ta aplikacja nie było tworzona zmyśla o długich trasach - tylko jako nawi -społecznościowa dla miast.
SebiSer
Posts: 277
Has thanked: 84 times
Been thanked: 6 times
Send a message