Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by MPMarkoni
Dawno się nie logowałem i nie jestem na bieżąco.
Zauważyłem brak historii przejazdów i przejechanych obszarów z przed 2018 roku i nie mogę edytować tego co w 2017 edytowałem. To jest normalne czy nastąpiła jakaś awaria/błąd?
MPMarkoni
Posts: 1
Send a message

Post by nanakara
mareku188 wrote:

3. Są plany na utworzenie możliwości pracy w trybie offline? W sensie, że tracąc zasięg możemy mimo wszystko dodać zdarzenie, korek itd. a kiedy pojawimy się ponownie online, system udostępni je na żywo. Pomocne okazałoby się to szczególnie w długich tunelach. W razie korku, wypadku fajnie byłoby o tym wiedzieć jeszcze przed wjazdem.
Cały czas są nas tym prace. Od jakiegoś czasu u mnie działa ta opcja - przy braku zasięgu wysłane zgłoszenie. Po odzyskaniu połączenia info o punktach za zgłoszenie i ostrzeżenie widoczne jest na napie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Następnym razem postaram się zrobić screenshot jak wygląda wysłanie raportu przy braku internetu. Co do tunelu to już inna sprawa bo nie wyślesz zgłoszenia jak nie ma GPS.
nanakara
Area Manager
Area Manager
Posts: 250
Has thanked: 11 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by nanakara
zgloszenie raportu przy braku internetu
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/dfe81cd45dd5.jpg
po złapaniu internetu raport się wysłał
https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9109baf92e58.jpg
nanakara
Area Manager
Area Manager
Posts: 250
Has thanked: 11 times
Been thanked: 30 times
Send a message

Post by Olszaa
Mi też przepadły trasy m.in. z 31 lipca 2020 czy też 7 sierpnia 2020... są te dłuższe trasy powyżej 30 km oraz 120 km
w obu przypadkach, zgłaszałem w aplikacji dużo "błędy na mapie" ok 20 w pierwszym przypadku, a drugim ok 30 zgłoszeń lub więcej... normalnie "błędy na mapie" nie zgłaszam lub max do 2-3... z skróconą informacją co jest do poprawienia... a potem poprawiam
mam wrażenie,że jak za dużo się zgłosi może powyżej 10 to wtedy te trasy znikają ?? :/
Olszaa
Posts: 2
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by PablozzQ
Mi nadal brakuje zakresu od 5-18 grudnia. Teraz znów od 2 stycznia nie wchodzą. Nie mam już sił do tego.
PablozzQ
Area Manager
Area Manager
Posts: 58
Has thanked: 50 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by PablozzQ
Sosnaone wrote:Zgadzam się są opóźnienia w naliczaniu. Niestety spotkałem się z sytuacjami że przejazdy w ogóle nie zostały zaliczone. Zapraszam na slack gdzie poruszamy takie tematy.
Potwierdzam, w moim przypadku 2 tygodnie od 5 - 18 grudnia jest czarna dziura.
PablozzQ
Area Manager
Area Manager
Posts: 58
Has thanked: 50 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by PablozzQ
PawelWrona wrote:U mnie dziura pojawiła się od 19 marca do 1 kwietnia ale mejle o zgłoszeniach przez ostatnie piątki dostawałem choć punkty też nie dostałem.
Ja mam od 19 marca do nadal, wcześniej wycięło mi 2 tygodnie intensywnej jazdy w grudniu, do dziś nie zaliczone. Co ciekawe, przypadłość dotyka tylko wybranych, mnie kolejny raz, w dość krótkim czasie, nie licząc drobnych usterek, które notorycznie u mnie występują, a u reszty nie. Do 3 razy sztuka i bye.
PablozzQ
Area Manager
Area Manager
Posts: 58
Has thanked: 50 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by PablozzQ
jarkaz wrote:Punkty są naliczane niezależnie od tego czy przejazdy są widoczne w WME czy nie. Kiedy była ostatnia aktualizacja pkt można sprawdzić na https://www.waze.com/pl/dashboard, na dole strony jest napisane.
U mnie problem z przejazdami nie występuje, na bieżąco się pojawiają.
W moim przypadku po dwóch tygodniach naliczyło mi 3 (trzy) pkt... A jeżdżone codziennie plus raporty.
PablozzQ
Area Manager
Area Manager
Posts: 58
Has thanked: 50 times
Been thanked: 7 times
Send a message

Post by PawelWrona
U mnie dziura pojawiła się od 19 marca do 1 kwietnia ale mejle o zgłoszeniach przez ostatnie piątki dostawałem choć punkty też nie dostałem.
PawelWrona
Posts: 3
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by PioWolt
TiuroMi wrote:Hej, na edytorze mam przejazd 30.04 a następnie z dziś 8.05. Brakuje sporo przejazdów. Czy to może być spowodowane , że zacząłem głównie korzystać z Android Auto, ale nie w 100%? W sumie to ten z dziś tj. 8.05 jest na AA.
Czy to zatem przez buga serwerów Waze czy przez AA? Czy brakujące pojawią się czy jak już coś weszło po dziurze to nie ma szans? Pozdrawiam!
Sprawdziłem u siebie i mam w edytorze ślad który zrobiłem pól godziny temu. Apka na androidzie.
Czyli to nie problem z serwerami.
PioWolt
Posts: 2
Send a message