Kilka rzeczy których mi w Waze brakuje

[ img ]

Moderators: mousepl, redviper26

Re: Kilka rzeczy których mi w Waze brakuje

Postby Marcin_S » Fri Aug 10, 2018 11:25 am

Cześć, pierwsze życzenie chyba jest mało realne - wyobraź sobie ile danych dodatkowych musiałby system przerzucać żeby je spełnić. Do tego, przy słabym zasiegu sieci mogłoby się zdarzyć, że nigdny czegoś takiego nie dostałbyś. Jeżeli bardzo tego potrzebujesz - rób zdjęcia (z aplikacji) obiektów, których zdjęcia pomogłyby Ci (i innym) lepiej rozpoznać obiekt. Zarówno zdjecie jak i sam obiekt możesz dodać z aplikacji.

Drugie życzenie - sugestia takiej zmiany była już jakiś czas temu zgłaszana przez użytkowników Waze i chyba znalazła się w tzw. road map. Każdy z zarejestrowanych użytkowników Waze może zgłaszać swoje sugestie i jeżeli pomysł poprą inni to są szanse na ich wdrożenie.

Komunikaty głosowe podające odległość do manewru są, tak że nie bardzo rozumiem o co pytasz. Z menu głosów możesz wybrać nie tylko w różnych językach ale także masz trzy do wyboru polskie. Jeden z nich odczytuje także nazwy ulic w które masz skręcać, bądź kierunki na autostradach zgodnie z napisami na tablicach kierunkowych.

Pozdrawiam i miłego Łajzowania,

Marcin
LC and CM India and Poland
[ img ] [ img ] [ img ][ img ]
Marcin_S
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 696 times
Been thanked: 618 times

Re: Kilka rzeczy których mi w Waze brakuje

Postby WielkiB » Thu Aug 09, 2018 11:21 am

Poprawa lokalizacji znacznika w aplikacji. Mogliby dodac widok tzw satelitarny tj zdjęcia lotnicze. Lepiej by sie lokalizowało.

Omijania niebezpiecznych przejazdów przez tory kolejowe. W moim rejonie takowe sa (stoisz jak na skoczni narciarskiej) a pendolino ponad 120 tam jeździ. Sa światła ale raz działają dobre raz nie. Rogatek nie ma ....

Komunikaty głosowe (do wyboru opcjonalnie) tj asystent podczas mgły. np 100 metrów do skrzyżowania, itp.
WielkiB

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Return to Poland