Kilka rzeczy których mi w Waze brakuje

[ img ]

Moderators: mousepl, redviper26

Re: Kilka rzeczy których mi w Waze brakuje

Postby DydakTom » Sat Jun 23, 2018 9:32 pm

Witam
Sorki bo to mój pierwszy wpis wiec może nie być tu gdzie trzeba.
1. Po aktualizacji przestała się pokazywać historia ostatnio wybieranych adresów. Jest to bardzo utrudniające pracę. Czy u wszystkich tak jest?
2. Czemu jest to wkurzające okienko "Pasażer - OK". Jak nie wybiorę pasażer to nie mogę wyszukać adresu wiec trzeba wybrać pasażer. Skoro innego wyboru nie ma to można przyjąć domyślnie ze wpisuje pasażer. Jest to duże utrudnienie wyszukiwania podczas prowadzenia pojazdu.
DydakTom

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Kilka rzeczy których mi w Waze brakuje

Postby Marcin_S » Mon Jun 25, 2018 2:10 pm

@DydakTom, trochę nie to miejsce ale dobrze, że w ogóle pytasz :).
1. - nie spotkałem sie z tym w swojej długuiej już historii z Waze za wyjątkiem całkowitej przebudowy systemu która miała miejsce już jakiś czas temu. Poczekaj, może sie "dociagną".
2. - okienko pasażer wynika z tego, że Waze jest na wielu rynkach i jest dopasowane do obowiązujących przepisów - kierowca nie może pisać na komórce - jeżeli swiadomie deklarujesz się jako pasażer to Waze uniknie odpowiedzialności za ewentualne zdarzenie wynikajace z rozproszenia uwagi kierowcy. Możesz przecież skorzystać z wybierania głosowego zamiast wpisywać.

Zapraszam na Slack - tu na forum znajdziesz wątek jak tam przystąpić. Slack to komunikator, którego używamy dla szybszej wymiany informacji.
Pozdrawiam,
Marcin
LC and CM India and Poland
[ img ] [ img ] [ img ][ img ]
Marcin_S
Local Champ Mentor
Local Champ Mentor

Has thanked: 694 times
Been thanked: 603 times

Return to Poland