Serwer tras niedostępny- krakow - chorwacja

[ img ]

Moderators: mousepl, redviper26

Serwer tras niedostępny- krakow - chorwacja

Postby gabson-no_risk_no_fun » Fri Aug 03, 2018 6:56 pm

Witam. Bardzo prosze o informacje co może być przyczyną komunikatu- serwer tras niedostępny- przy próbie wyznaczenia trasy z Krakowa do Trogiru w Chorwacji. Wyznaczanie tras lokalnych jak rownież trasy np do Holandii gdzie mieszkam czy Niemiec działa bez problemu. Chce jechać z waze na wakacje wlasnie z Krakowa do Chorwacji i niestety nie moge wyznaczyć trasy. Aplikacja aktualna. Telefon IPhone 6 Plus.
gabson-no_risk_no_fun

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Re: Serwer tras niedostępny- krakow - chorwacja

Postby Marcel996 » Sat Aug 04, 2018 9:17 pm

Problem jest dosyć znany. Waze wylicza trasę do określonej ilości kilometrów/segmentów drogi - reasumując trasa jest za długa. Podziel na dwa góra trzy etapy i będzie ok.
Marcel996
Area Manager
Area Manager

Has thanked: 10 times
Been thanked: 5 times

Postby Mati_Ori » Sun Feb 24, 2019 8:57 pm

Też miałem z tym problem. Oficlalna odpowiedź supportu mówi, że głownym celem Waze jest "to commute". Jednocześnie zalecono mi rozbicie tras powyżej 350 km na mniejsze.
Mati_Ori

Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Postby jarkaz » Sun Feb 24, 2019 10:50 pm

Mati_Ori wrote:Też miałem z tym problem. Oficlalna odpowiedź supportu mówi, że głownym celem Waze jest "to commute". Jednocześnie zalecono mi rozbicie tras powyżej 350 km na mniejsze.

Już się to trochę zmieniło. Teraz trasy można wyznaczać do 3000mil czyli jakieś 4800 km, chociaż nie w każdym kierunku. To jest zależne od rodzaju dróg po których ma być wyznaczana trasa. Najlepiej jak są cały czas autostrady.

Ps. Mati_Ori przestań dodawać "wąskie uliczki", one są dodane z myślą o drogach którymi przejadą głównie motocykle
jarkaz
Waze Local Champs
Waze Local Champs

Has thanked: 828 times
Been thanked: 514 times

Postby jachraniak » Sun Jun 02, 2019 9:24 am

Nie wiem gdzie się zmieniło... Z Warszawy do Budapesztu nie daje rady. Ojej! serwer tras niedostępny.
jachraniak

Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time

Return to Poland