Page 1 of 1

Serwer tras niedostępny- krakow - chorwacja

PostPosted: Fri Aug 03, 2018 6:56 pm
by gabson_no_risk_no_fun
Witam. Bardzo prosze o informacje co może być przyczyną komunikatu- serwer tras niedostępny- przy próbie wyznaczenia trasy z Krakowa do Trogiru w Chorwacji. Wyznaczanie tras lokalnych jak rownież trasy np do Holandii gdzie mieszkam czy Niemiec działa bez problemu. Chce jechać z waze na wakacje wlasnie z Krakowa do Chorwacji i niestety nie moge wyznaczyć trasy. Aplikacja aktualna. Telefon IPhone 6 Plus.

Re: Serwer tras niedostępny- krakow - chorwacja

PostPosted: Sun Jun 02, 2019 9:24 am
by jachraniak
Nie wiem gdzie się zmieniło... Z Warszawy do Budapesztu nie daje rady. Ojej! serwer tras niedostępny.

Re: Serwer tras niedostępny- krakow - chorwacja

PostPosted: Sun Feb 24, 2019 10:50 pm
by jarkaz
Mati_Ori wrote:Też miałem z tym problem. Oficlalna odpowiedź supportu mówi, że głownym celem Waze jest "to commute". Jednocześnie zalecono mi rozbicie tras powyżej 350 km na mniejsze.

Już się to trochę zmieniło. Teraz trasy można wyznaczać do 3000mil czyli jakieś 4800 km, chociaż nie w każdym kierunku. To jest zależne od rodzaju dróg po których ma być wyznaczana trasa. Najlepiej jak są cały czas autostrady.

Ps. Mati_Ori przestań dodawać "wąskie uliczki", one są dodane z myślą o drogach którymi przejadą głównie motocykle

Re: Serwer tras niedostępny- krakow - chorwacja

PostPosted: Sat Aug 04, 2018 9:17 pm
by Marcel996
Problem jest dosyć znany. Waze wylicza trasę do określonej ilości kilometrów/segmentów drogi - reasumując trasa jest za długa. Podziel na dwa góra trzy etapy i będzie ok.

Re: Serwer tras niedostępny- krakow - chorwacja

PostPosted: Sun Feb 24, 2019 8:57 pm
by Mati_Ori
Też miałem z tym problem. Oficlalna odpowiedź supportu mówi, że głownym celem Waze jest "to commute". Jednocześnie zalecono mi rozbicie tras powyżej 350 km na mniejsze.