Problem z wyznaczaną trasą
Witam wszystkich,
Mam problem z jedną wyznczaną trasą przez Waze.
Z miejscowości: Syców do lokalizacji: Opole
Nawigacja wylicza trasy okrężną drogą o wiele dłuższe (kilometrowo i czasowo).
Standardowa trasa biegnie wzdłuż: Syców - Ślizów - Dziadowa Kłoda - Namysłów - Droga wojewódzka 454 do Opola
Dopiero kiedy dodam punkt pośredni w miejscowości Dziadowa Kłoda aplikacja wyliczy właściwą trasę gdzie czas i odległość są o wiele mniejsze niż wcześniej założyła w swoich trasach.
Zaskakujące jest to, że problem występuje tylko w kierunku Syców -> Opole. W przypadku Opole -> Syców trasa jest wyliczana prawidłowo (przez w/w lokalizacje).
W Mapach Google i innych aplikacjach trasa jest wyliczana prawidłowo.
Czy udałoby się ten problem jakoś rozwiązać?
Oczywiście sprawdzałem wszystkie ustawienia w aplikacji Waze. Testowałem to też u znajomych.
Mam problem z jedną wyznczaną trasą przez Waze.
Z miejscowości: Syców do lokalizacji: Opole
Nawigacja wylicza trasy okrężną drogą o wiele dłuższe (kilometrowo i czasowo).
Standardowa trasa biegnie wzdłuż: Syców - Ślizów - Dziadowa Kłoda - Namysłów - Droga wojewódzka 454 do Opola
Dopiero kiedy dodam punkt pośredni w miejscowości Dziadowa Kłoda aplikacja wyliczy właściwą trasę gdzie czas i odległość są o wiele mniejsze niż wcześniej założyła w swoich trasach.
Zaskakujące jest to, że problem występuje tylko w kierunku Syców -> Opole. W przypadku Opole -> Syców trasa jest wyliczana prawidłowo (przez w/w lokalizacje).
W Mapach Google i innych aplikacjach trasa jest wyliczana prawidłowo.
Czy udałoby się ten problem jakoś rozwiązać?
Oczywiście sprawdzałem wszystkie ustawienia w aplikacji Waze. Testowałem to też u znajomych.
Re: Problem z wyznaczaną trasą