Problem z dodaniem miejscowości
Zielony potrzebuje wsparcia.
Taki przypadek: https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... =256467918
Wilczkowice - wieś w woj. małopolskim, w pow. krakowskim, w gminie Michałowice (jedna z pięciu w Polsce, wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilczkowice
W WME tylko jeden mały segment z nadaną nazwą miejscowości, chciałem wszystko uzupełnić, ale na tym segmencie jest wpisane "Wilczkowice (pow. krakowski)", czyli inaczej niż zaleca wazeopedia ( https://wazeopedia.waze.com/wiki/Poland ... ch_nazwach ). Wg. mnie powinno być "Wilczkowice woj. małopolskie pow. krakowski"
Pyt 1. Czy mam rację z nazwą, czy przekombinowałem?
Tak czy inaczej przy próbie zapisania zmiany po zatwierdzeniu nowej nazwy miejscowości w ulicy (próbowałem przy segmencie z "błędną" nazwą i na nowej) dostaję komunikat
Pyt 2. Co to oznacza i jaki błąd popełniam, że nie mogę dodać miejscowości?
Taki przypadek: https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... =256467918
Wilczkowice - wieś w woj. małopolskim, w pow. krakowskim, w gminie Michałowice (jedna z pięciu w Polsce, wiki: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilczkowice
W WME tylko jeden mały segment z nadaną nazwą miejscowości, chciałem wszystko uzupełnić, ale na tym segmencie jest wpisane "Wilczkowice (pow. krakowski)", czyli inaczej niż zaleca wazeopedia ( https://wazeopedia.waze.com/wiki/Poland ... ch_nazwach ). Wg. mnie powinno być "Wilczkowice woj. małopolskie pow. krakowski"
Pyt 1. Czy mam rację z nazwą, czy przekombinowałem?
Tak czy inaczej przy próbie zapisania zmiany po zatwierdzeniu nowej nazwy miejscowości w ulicy (próbowałem przy segmencie z "błędną" nazwą i na nowej) dostaję komunikat
Pyt 2. Co to oznacza i jaki błąd popełniam, że nie mogę dodać miejscowości?
Re: Problem z dodaniem miejscowości