Uparcie prowadzi nie tam gdzie trzeba
Od lat jeżdżę często w jedno miejsce. Mimo, że mogę wjechać na parking posesji, to Waze uparcie każe mi podjechać od drugiej strony ulicy dwupasmowej i przespacerować się na piechotkę.
https://zapodaj.net/images/9d3a3a1a8c016.png
Próbuję dojechać do miejsca oznaczonego strzałką 1. Waze wysyła mnie do miejsca zaznaczonego strzałką 2 po czerwonej linii. Powinna poprowadzić w lewo ulicą Wiślaną, następnie na rondzie w prawo w ulicę Zachodnią, dalej w prawo w ulicę Wiosenną, i w prawo na opaskę 1 i do posesji. Jakiś czas temu prowadziła prawidłowo. Potem coraz częściej wysyłała mnie w buraki. Teraz już wcale nie wyznacza trasy prawidłowo. Przejrzałem ten fragment drogi, ale nie zauważyłem niczego niepokojącego. Może ktoś z Was coś zauważy.
https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... 389&zoom=5
Co ciekawe, to nawet jak już jestem na ulicy Wiosennej, gdzie wydawałoby się, że już nie powinno być problemu, uparcie wyprowadza mnie w miejsce zaznaczone strzałką 2. Jakby nie chciała wpuścić na opaskę 1
Czyżby dlatego, że adres tej posesji to Kolejowa 87 i nie zgadza się w navi nazwa ulicy? Jeśli tak to wszyscy z tej strony mają zapewne podobny problem.
https://zapodaj.net/images/9d3a3a1a8c016.png
Próbuję dojechać do miejsca oznaczonego strzałką 1. Waze wysyła mnie do miejsca zaznaczonego strzałką 2 po czerwonej linii. Powinna poprowadzić w lewo ulicą Wiślaną, następnie na rondzie w prawo w ulicę Zachodnią, dalej w prawo w ulicę Wiosenną, i w prawo na opaskę 1 i do posesji. Jakiś czas temu prowadziła prawidłowo. Potem coraz częściej wysyłała mnie w buraki. Teraz już wcale nie wyznacza trasy prawidłowo. Przejrzałem ten fragment drogi, ale nie zauważyłem niczego niepokojącego. Może ktoś z Was coś zauważy.
https://www.waze.com/pl/editor?env=row& ... 389&zoom=5
Co ciekawe, to nawet jak już jestem na ulicy Wiosennej, gdzie wydawałoby się, że już nie powinno być problemu, uparcie wyprowadza mnie w miejsce zaznaczone strzałką 2. Jakby nie chciała wpuścić na opaskę 1
Czyżby dlatego, że adres tej posesji to Kolejowa 87 i nie zgadza się w navi nazwa ulicy? Jeśli tak to wszyscy z tej strony mają zapewne podobny problem.
Re: Uparcie prowadzi nie tam gdzie trzeba